Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Portalo paslaugos

Konkursai

Programos naudotojai (atsižvelgiant kokiu programos planu naudojasi) gali skelbtis sau reikalingus darbų, medžiagų, gaminių ar paslaugų konkursu.

Įvairūs darbai

Jei neturite tikslių gaminio, paslaugos ar darbų duomenų (pvz. projekto sprendimų), čia Programos vartotojai gali skelbti įvairius skelbimus nurodant tik prelimenarias darbų apimtis ar gaminių specifikacijas (pvz.mediniai langai ar noriu susiremontuoti butą).

Partnerių paieška

Programos vartotojai gali ieškotis Partnerių, su kuriais norėtų bendradarbiauti atliekant tam tikrus darbus ar kurie turi Jums reikalingus pajėgumus ir galėtų kartu su Jumis dalyvauti viešame konkurse/pirkime ir pan. pagal savitarpio susitarimo sąlygas.

Skelbimų lenta

Programos vartotojai gali skelbti sau aktualią informaciją. Pagal skelbimo kategoriją, raktažodį ir vietovę. Visa informacija siunčiama Programoje registruotam verslui.

E-Parduotuvės

Palygink skirtingų e-parduotuvių kainas ir rask sau tinkamiausią variantą. Visos prekės ir visi pardavėjai – vienoje vietoje.

Darbo pasiūla

Susikurkite CV profilį ir atraskite darbą pagal savo kompetencijas ir vertybės. Darbdaviai mūsų platformoje randa puikių darbuotojų – išmėginkite ir Jūs!

Įmones portale "Mini svetainė"

„Įmonės portale“ paslauga „Mini svetainė“. Tai lyg jūsų verslo vizuali vizitinė kortelė, kuri padės pristatyti savo paslaugas ir prekes potencialiems klientams.

Sandėlio išpardavimas

Tai puiki galimybė rasti ar parduoti nereikalingus/nenaudojamus statybos produktų likučius.

Planas"Maxi"

Pilnas Jūsų įmonės administravimas ir profesionalių partnerių konsultacijos portalo galimybių, statybų teisės, verslo ir reklamos klausimais.

Reklama portale

Svetainės, e-parduotuvės sukūrimas, komunikacijos paslaugos socialiniuose tinkluose, reklaminiai baneriai portale ir t.t. Rinkodaros ir reklamos konsultacijos jūsų verslo augimui.

Statybos verslų online susitikimai

Kiekvieną mėnesį rengiame "Programos statybai" bendruomenes susitikimus, kuriuose programos nariai keičiasi kontaktais ir verslui naudinga informacija.

 

"Programa statybai" unikali tuo, kad ši sistema vienija statybų bei statybinėmis medžiagomis ir gaminiais prekiaujančias įmones, individualiai dirbančius specialistus ir privačius klientus tam, jog visos suinteresuotos pusės gautų reikiamą informaciją, pagalbą ir paslaugas vienoje vietoje.

Mūsų sukurti sprendimai padės Jums kiekviename verslo vystymo etape – nuo palankiausio juridinio vieneto įregistravimo iki darbuotojų, naujų klientų paieškos, reklamos ar virtualaus biuro paslaugos. Esame subūrę profesionalių partnerių tinklą, kuris padės Jūsų verslui augti: sukurs e. parduotuvę, konsultuos statybų teisės, verslo ir reklamos klausimais.

Prisijungę prie programos, Jūs ne tik patogiai administruosite įmonę, bet ir būsite tikri, kad mūsų rekomenduojami partneriai bei kiti programos naudotojai yra verti Jūsų pasitikėjimo.

Programos veikla neapsiriboja tik Lietuva. Artimiausiu metu vos kelių mygtukų paspaudimu galėsite rasti partnerių ar darbuotojų kitose Europos ar Artimųjų Rytų šalyse.

PLANAI ĮMONĖMS

"Programa statybai" unikali tuo, kad ši sistema vienija statybų bei statybinėmis medžiagomis ir gaminiais prekiaujančias įmones, individualiai dirbančius specialistus ir privačius klientus tam, jog visos suinteresuotos pusės gautų reikiamą informaciją, pagalbą ir paslaugas vienoje vietoje.

Mūsų sukurti sprendimai padės Jums išsirinkti optimaliausią Rangovą, paslaugos ar prekės Tiekėją, gauti visas reikalingas konsultacijos (Planas "Namai").

Norintiems pradėti savo verslą padėsime kiekviename verslo vystymo etape – nuo palankiausio juridinio vieneto įregistravimo iki darbuotojų, naujų klientų paieškos, reklamos, virtualaus biuro paslaugų. Esame subūrę profesionalių partnerių tinklą, kuris padės Jūsų verslui augti: sukurs e. parduotuvę ar svetainę, konsultuos statybų teisės, verslo ir reklamos klausimais bei pasiūlys statybos darbų užsakymų.

PLANAI PRIVATIEMS

 

Programos privalumai

 

Gyvumas

Nuolat atnaujinama įvairi informacija: konkursai, darbuotojai, darbo pasiūla, skelbimai ir t.t. Organizuojami kas mėnesiniai online "Programa statybai susitikimai" renginiai.

 

Nuotolinis administravimas

Ženkliai sutaupysite savo įmonės administracinius kaštus gaudami profesionalią pagalbą.

 

Paprastumas

Patogiai ir greitai administruojami visi statybos bendrovės veiklai reikalingi procesai, įdarbinimo procedūros, konkursai ir t.t.

 

Nauji tiekėjai ir klientai

Galėsite skelbtis ar dalyvauti įvairiuose konkursuose. Jūsų kontaktai bus vieši.

 

Klientų ir partnerių atsiliepimai

Įmonės portale

Paslaugos
2021-05-06

AUTOBLEIDAS, UAB

Mano VIP produktas Parodyti

Kaunas+250 km aplink

Info@autobleidas.lt(+370) 67482358

Rangovai-Subrangovai
2021-05-07

Akmens takas, UAB

Mano VIP produktas Parodyti

Šiauliai+400 km aplink

at.konkursai@gmail.com(+370) 605 - 39019

Rangovai-Subrangovai
3
2021-04-22

"Paslaugų paketas Klaipėdoje" MB

Mano VIP produktas Parodyti

Klaipėda+60 km aplink

ppklaipedoje@gmail.com+37069506189

Rangovai-Subrangovai
2021-07-29

UAB "KOALOS MEDIS"

Mano VIP produktas Parodyti

Vilnius

Lauryna@koalosmedis.lt+37061644133

Paslaugos
2021-05-07

Digital Touch

Mano VIP produktas Parodyti

Klaipėda+1000 km aplink

digitaltouchlietuva@gmail.com(+370) 696 - 65402

Medžiagų ir gaminių tiekėjai
2021-08-26

Šviežias oras, UAB (OXYGEN)

Mano VIP produktas Parodyti

Kaunas

martynas.martikonis@oxygen.lt(+370) 627 - 26666

Paslaugos
5
2021-05-05

Programa statybai, UAB

Mano VIP produktas Parodyti

Visa Lietuva

info@programastatybai.lt+37069808205

Medžiagų ir gaminių tiekėjai
2021-07-28

GR Art

Mano VIP produktas Parodyti

Visa Lietuva+400 km aplink

giedriukui@gmail.com(+370) 684 - 79505

 
 

Bendradarbiaukime

KVIEČIAME PRISIJUNGTI

Statybinės įmonės, medžiagų tiekėjus, gamintojus, architektus, interjero dizainerius, konstruktorius, spec.dalių projektuotojus, inžinerinių sistemų montuotojus, baldų gamintojus, aplinkos tvarkymo specialistus ir kt.

VIEŠI KONTAKTAI

Jūsų kontaktus matys potencialūs partneriai, klientai, užsakovai.

NEMOKAMA

Fiziniams ir juridiniams asmenims registracija nemokama.

Registracija

 

Mūsų partneriai

Iškilo sunkumų? Mes galime padėti.