Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Laisvi darbuotojai

Juridiniams asmenims

Darbuotojų nuoma, tai puikus būdas siekiant suvaldyti trumpalaikius pokyčius rinkoje ar užsakymų netolygumą.

UAB “Išskirtinio būsto statyba” siūlo statybų aikštelėje patikrintus įvairius statybininkus/apdailininkus. Visi darbuotojai yra supažindinti su darbo saugos taisyklėmis, turi darbo rūbus bei reikmenis (šalmai, akiniai ir t.t), transportą, gyvenamąją vietą (Klaipėda).

Jums iškilo darbuotojų poreikis dėl nenumatyto darbo apimties padidėjimo – mes pasiūlysime Jums darbo nuomos sprendimą. Laikinasis įdarbinimas taip pat padės Jums sumažinti Jūsų administracijos kaštus, kadangi Jums nereikės rūpintis darbuotojų paieška ir atranka, priėmimu, atleidimu bei atlyginimų ir mokesčių apskaita.

Mūsų pagrindinė taisyklė – individualus sprendimas kiekvienam Klientui, kadangi mes puikiai suvokiame savo Klientų individualumą. Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas ir partnerystė, pasitikėjimas iš Klientų pusės.

Laikinojo įdarbinimo paslaugos privalumai:

  • Jūs plėtojate verslą nedidindami darbuotojų skaičiaus;
  • Jūs tiksliai kontroliuojate savo biudžetą (lengvai apskaičiuojama paslaugos kaina);
  • Jūs išvengiate įmonės efektyvumo sumažėjimo dėl padidėjusių darbo apimčių;
  • Jūs negaištate laiko personalo paieškai, jo administravimui ir darbo priemonių užtikrinimui;
  • Jūs galite lanksčiai elgtis dėl darbuotojų priėmimo ir atleidimo;
  • Jūs nesiblaškote ties mažais dalykais, o koncentruojatės ties svarbiausiais – kad verslas klestėtų ir rezultatai būtų puikūs!

Fiziniams asmenims

SMULKŪS REMONTO DARBAI

Programos naudotojams teikiame smulkių remonto darbų paslaugą. Ši paslauga ypač naudinga privatiems asmenims. Poreikiui esant, mūsų meistrai pasirūpins visomis reikalingomis medžiagomis ir įrankiais, į sutartą vietą atvyks savo transportu. Didelį dėmesį skiriame specialistų atrankai, tad pas jus atvyks mūsų statybos aikštelių darbuotojai, kuriais pasitikime 100 %. Garantuojame, kad darbai bus atlikti kokybiškai, operatyviai ir legaliai! Klientai reitinguoja mūsų meistrus (reitingus mato tik prisijungę vartotojai), tad būsite tikri, jog jūsų užduotimi rūpinasi puikus profesionalas. Svarbu - fizinis asmuo legaliai sumokėję už paslauga metų gale galite susigrąžinti GPM. Nuorodą į oficialų šaltinį (4psl.)

Dažniausiai darbams taikome valandinį įkainį, bet galimas ir kitoks susitarimas. Kol kas smulkių remonto darbų paslaugą teikiame tik Klaipėdos mieste.

Šiuo metu siūlome:

4 darbuotojai - Apdailininkai

4 darbuotojai - Dažytojai

1 darbuotojai - Tinkuotojai

Pilna informacija prieinama tik prisijungusiems vartotojams.

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 31491 kartus.