Baldų konstruktorius/projektuotojas

UAB "KOALOS MEDIS"

184 peržiūrėjo
0 kandidatavo
2024-04-22 redaguotas

Darbo aprašymas

Ieškome nestandartinių korpusinių baldų konstruktorių/projektuotojų, darbui baldų gamybos įmonėje.

Reikalavimai darbuotojui

Brėžinių skaitymas;
Autodesk Autocad ar Solidworks programų pagrindai;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir automobilis (atvykti į darbą);
Patirtis baldų gamybos sferoje NEBŪTINA, apmokome.

Asmeniniai įgūdžiai:
Sugebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Kokybė ir tikslumas;
Noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
Konkurencingą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes;
Darbą su įdomiais projektais.

Siūlomas atlyginimas

1000.00-1700.00 Į rankas Po bandomojo laikotarpio bei apmokymų nuo 1 000 Eur iki 1 700 Eur (atskaičius mokesčius).
Galimybė uždirbti daugiau dirbant viršvalandžius.

Kontaktai

Atsakingas asmuo
LAURYNA AKSTINAVIČIENĖ
Telefonas
+37061644133

Apie įmonę

Esame daug metų veikianti baldų gamybos įmonė. Sukaupta ilgametė patirtis, aukščiausios kvalifikacijos specialistai bei preciziškai veikianti moderniausia įranga leidžia mums realizuoti net sudėtingiausius mūsų klientų, architektų ar dizainerių mums keliamus iššūkius.

Vieta jūsų reklamai

Tapkite pasiekiamiausiais portalo paslaugų teikėjais!

  • MB Danglira