Informacija apie įmonę

UAB „Išskirtinio būsto statyba“ – atskirų statybos industrijos sričių profesionalus vienijanti kompanija, kurios tikslas padėti klientui susikurti bei įgyvendinti savo svajonių būstą. Visus būsto įgyvendinimo etapus ir jų valdymą patikint vienai organizacijai.

Mūsų pagrindinis tikslas – labiausiai patenkinti klientai. Statybos industrijoje dirbame daugiau nei 11 metų, tad įgytas žinias ir patirtį pritaikome ruošdami naujus darbuotojus ir specialistus. Mes turime išskirtines sąlygas pasiūlyti rinkai aukštos kvalifikacijos specialistus,kadangi esame www.euraboti.eu įdarbinimo platformos vieni iš administratorių,todėl Užsakovų objektai visada bus atlikti kokybiškai ir laiku .

Mūsų VIP produktas

Kokybiškai ir profesionaliai mūsų įmonė įrengs Jums butą, namą ar komercines patalpas. Užtikrinsime darbų kokybę ir suteiksime garantiją jų atlikimui.

Kita įmonės info ir naujienos

Įmonės pagrindinis tikslas – labiausiai patenkinti klientai. Statybos industrijoje dirbame daugiau nei 11 metų, tad įgytas žinias ir patirtį pritaikome ruošdami naujus darbuotojus ir specialistus. Mes turime išskirtines sąlygas pasiūlyti rinkai aukštos kva

Parašykite mums
Saugumo patikra

CAPTCHAatnaujinti

Įveskite skaitmenys

Kontaktai

Įm. pavadinimas: Išskirtinio būsto statyba UAB

Įmonės kodas: 302351346

Įm. PVM mokėtojo kodas: LT100004822612

Kontaktinis asmuo: Mindaugas Citavičius

Telefonas: +37069808205

E-paštas: info@ibstatyba.lt

Įmonės svetainė: https://www.ibstatyba.lt

Įmonės veiklos vieta: Klaipėda+50 km aplink

Banko sąskaita: LT164010042301011784