Informacija apie įmonę

Visos teisinės paslaugos, susijusios su ranga, statybos ranga, rangos sutartimis, rangos teisiniais santykiais. Nuo žemės sklypo suradimo iki sutarties pasirašymo pas notarą, investicijų paieška, darbas su bankais. Pilnas projekto administravimas, rangos paslaugų sutarčių rengimas, peržiūra, analizė, atstovavimas ginčuose su vartotojais ir juridiniais asmenimis, ginčai dėl darbų (ne) pridavimo - priėmimo. Konsultacijos verslui, interesų atstovavims teismuose visoje Lietuvoje. Konsultacijos darbo teisės klausimais (įdarbininams, prevencija nuo nelegalaus darbo, darbo sutartys ir kt.).

Mūsų VIP produktas

Neteikiame teisinių paslaugų, sprendžiame klientų problemas. Visi klientams kylantys klausimai bus atsakyti. Reikia partnerio užsienyje - yra. Reikia finansavimo projektui - yra galimybė rasti. Reikia teisinio patarimo - 16 asmenų komanda pasiruošusi patarti ir padėti. Ranga, sutartys, vadovų atsakomybė, akcinikų ginčai, asmens duomenų apsauga, intelektinė atsakomybė, atsinaujinatys energijos šaltiniai, arbitražas, mediacija, atstovavimas teisme.

Kita įmonės info ir naujienos

Nuolat teikiame paslaugas ir konsultuojame rangos teisiniais santykiais, rengiame sutartis, bendraujame su subrangovais, dalyvaujame planiruotėse, bendraujama su projektuotojais, architektais, esant poreikiui padedame gauti finsnavimą naujam projektui. Vienas žinomiausių projektų - 140 būtų projektas Lucky Homes Vilniuje. Projektas nuo sklypo iki sutarties pas notarą pasirašymo.

Teikiamos paslaugos

Visos teisinės paslagos aktualios verslui ir ne tik. Daug dirbame su bankrotais, bankroto prevencija, restruktūrizavimo ir reorganizacija. Taip pat konsultuojame asmenis fizinio asmens bankroto tematika. Teikiame konsultacijas verslininkams, vadovų atsakomybės klausimais. Esant poreikiui konsultuojame šeimos teisiniais santykiais, kaip apsaugoti verslus, kad kilus ginčas verslas nebūtų išdraskytas.

Parašykite mums
Saugumo patikra

CAPTCHAatnaujinti

Įveskite skaitmenys

REKVIZITAI

Įm. pavadinimas: Advokatų profesinė bendrija AVOCAD

Įmonės kodas: 302799698

Įmonės veiklos vieta: Visa Lietuva

Adresas korespondencijai: Lvivo 25, Vilnius

Banko sąskaita: LT

KONTAKTAI

Kontaktinis asmuo: Egidijus Langys

Telefonas: (+370) 659 - 65989

E-paštas: egidijus.langys@avocad.lt

Įmonės svetainė: www.avocad.lt

Advokatų profesinė bendrija AVOCAD
SEKITE MUS:

Rekvizitai.lt informacija apie įmonę

Darbuotojai: 3 darbuotojai (apdraustieji)

Transportas: 1 vnt. (0 priklauso, 1 išperkami/nuomojami)

Įmonės registracijos data: 2012-06-12


Ši svetainė buvo peržiūrėta 493