Informacija apie įmonę

"Compensa Vienna Insurance Group" yra „Vienna Insurance Group“ (VIG) dalis. Maždaug 50 VIG kompanijų, veikiančių 30 šalių, šiuo metu dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Remiamės beveik 200 metų patirtimi draudimo sektoriuje, kuri leidžia mums efektyviai rūpintis kiekvienu klientu. Draudimo sprendimus vystome atsižvelgdami tiek į klientų asmeninius poreikius, tiek ir į jų gyvenamosios vietovės specifiką, todėl esame vieni iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos šalyse. 2021 m. „Compensa Vienna Insurance Group“ tapo Lietuvos finansų sektoriaus lydere – „Verslo žinių“ vertinimu. Per pastaruosius 5 metus "Compensa Vienna Insurance Group" - sparčiausiai auganti ir pelninga draudimo bendrovė Baltijos šalyse. Įvairių rinkų pažinimas ir kiekvieno darbuotojo individuali patirtis leidžia mums rūpintis savo klientais ir suteikti jiems kokybiškas paslaugas. Todėl bendradarbiavimas, komandinis darbas, siekis tobulėti bei būti geriausiais savo srityje . Motyvuoti bei savo darbą ir kasdienę veiklą mylintys darbuotojai – yra geriausia bet kokios kompanijos varomoji jėga. Būtent tokie žmonės ir dirba „Compensa Vienna Insurance Group“.
Mūsų VIP produktas

Mes esame savo srities specialistai, todėl visuomet randame sprendimus – kiekvienoje situacijoje. Tai yra mūsų didžiausia vertybė. Esame profesionalai, todėl keliame aukštus standartus žinioms – iš mūsų klientai tikisi nuodugnių, greitų bei tinkamiausių draudimo sprendimų.
Kita įmonės info ir naujienos

Bendraujant visuomet pasiūlome draudimo variantą, atitinkantį Jūsų poreikius. Į kiekvieną klientą žiūrime asmeniškai ir ieškome individualių, būtent Jums skirtų geriausių sprendimų.
Teikiamos paslaugos

Teikiame visas negyvybės draudimo paslaugas. Pradedant visais privalomais draudimais statybų sektoriaus įmonėms:
-privalomas statybų draudimas;
-profesinės civilinės atsakomybės draudimai( rangovo, projektuotojo, techninės priežiūros civilinės asakomybės draudimai).
O taip pat ir kitos draudimo paslaugos tam, jog įmonės veikla vyktų sklandžiai:
-įmonės veiklos civilinės atsakomybės;
-įmonės turto;
- atsargų;
- verslo nutrūkimo ;
- automobilių privalomieji bei kasko;
ir kitos draudimo paslaugos.
KONTAKTAI

REKVIZITAI


Įm. pavadinimas: "Compensa Vienna Insurance Group", akcinė draudimo bendrovė Įmonės kodas: 304080146 Įm. PVM mokėtojo kodas: LT100009653718

Rekvizitai.lt informacija apie įmonę


Darbuotojai: 416 darbuotojai (apdraustieji)Vidutinis atlyginimas: 3 031,98 €Pardavimo pajamos: 91 200 362 € (2022 m.)Transportas: 5 vnt. (5 priklauso, 0 išperkami/nuomojami)Įmonės registracijos data: 2015-08-11Grynasis pelnas 2022m. 3 671 467 €


Parašykite mums