Informacija apie įmonę

Tvorų įrengimas nuo pagrindų. Gausus plieninių tvoralenčių pasirinkimas "Rombas", " Eglė", "Žaliuzi", "Plank", "Daimond", "Štaketės".
Aukštos kokybės Vokiška skarda.
Automatinių kiemo vartų gamyba ir montavimas. Pagrindų paruošimas kiemo vartams ir tvoroms. Tvoros pamatų įrengimas. Klinkerio kolonos ir jų montavimas.




Mūsų VIP produktas

"Skardinimo Vizija" tai įmonė, kuri specializuojasi tvorų ir kiemo vartų montavime. Per daugybę metų esame sukaupę neįkainojamos patirties ir klientų pasitikėjimą, todėl užtikriname aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų komanda nuolat auga, o įsidiegdami naujausias technologijas siekiame išlikti lyderiais rinkoje. "Skardinimo Vizija" taip pat montuoja įvairius kiemo vartus, kurie yra esminė viso Jūsų gerbūvio detalė, sukurianti svečiams pirmą įspūdį. Mes žinome kaip padėti išsirinkti pačius tinkamiausius vartus, atsižvelgiant į vyraujančias normas ir asmeninius poreikius. Jei planuojate tvoros montavimą ar kiemo vartų įrengimą, "Skardinimo Vizija" gali būti Jūsų patikimas partneris!




Kita įmonės info ir naujienos

Skardinimo Vizija yra ne tik profesionali tvorų ir kiemo vartų montavimo įmonė, bet ir pasižymi aukšta darbo kultūra bei kliento dėmesiu. Darbus koordinuoja ir patys įmonės savininkai, todėl galite būti tikri, kad jie grantuos ​ne tik darbų kokybę​, bet aukštą darbo kultūrą. Lankstumas sprendžiant įvairias ​kliento situacijas yra vienas iš stipriųjų ​ įmonės bruožų. Be to, ​įmonė suteikia nuoširdų dėmesį klientui ir visada laikosi užsakymų terminų. Tai yra didžiausia vertybė, kuri garantuoja pa​sitenkin​imą ​bei pasitikėjimą​ mūsų teikiamomis paslaugomis.​Detalesnę informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas, produktus bei įvairius pasiruošimo ir montavimo darbus skaitykite ČIA



Teikiamos paslaugos

Modernių tvorų įrengimas nuo pagrindų;
Tvoralenčių gamyba ir pristatymas į vietą
Tvoros - "Rombas", "Daimonod", "Dilė", "Žaliuzi", "Eglė", "Plank";
Tvoros pamatų betonavimas;
Tvoros metalinių stulpelių betonavimas;
Automatinių kiemo vartų gamyba ir įrengimas;
Tvoralenčių montavimas;
Vertikali-DAIMOND tvora;




Atliktų darbų/prekių/paslaugų galerijos


Darbų galerija
Tvoros
Galime įrengti stilingą, tvirtą ir jūsų poreikius atitinkančią tvorą!
Vartai
Siūlome įvairaus tipo, formų, stiliaus ir parametrų vartus, atitinkančius Jūsų norus ir poreikius.



KONTAKTAI





REKVIZITAI


Įm. pavadinimas: MB "Skardinimo vizija" Įmonės kodas: 306140695 Įm. PVM mokėtojo kodas: LT100015414212

Rekvizitai.lt informacija apie įmonę


Pardavimo pajamos: 83 047 € (2023 m.)SODRA (VSDFV): skola 13.55 € ( dienos pradžioje)Įmonės registracijos data: 2022-09-02Grynasis pelnas 2023m. 4 975 €









Parašykite mums