Informacija apie įmonę

Įmonė teikia paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims. Galime pasirūpinti visais statybų ir remonto darbais bei reikalingų dokumentų sutvarkymu, nuo pačių smulkiausių užduočių iki didelių projektų įgyvendinimo:
-nustatome defektus pastatuose (butai, namai, administracinės patalpos ir t.t), pateikiame sąmatas. (pvz.draudimui, Teismui ir pan.)
​-vykdome statinių techninę priežiūrą (eksploatuojamų pastatų techninę apžiūrą ir remonto-styatybos darbų atlikimo kokybę) vadovaujantis Statybos techniniu reglamentu STR 1.07.03:2017;
-vykdome Statinio statybos techninę priežiūrą, vadovaujantis Statybos techniniu reglamentu STR 1.06.01:2016;
-vykdome Statybos saugos ir sveikatos koordinatoriaus funkcijas, vadovaujantis darboviečių įrengimo statybvietėse nuostatais;
-surandame patikimus Rangovus bei medžiagų/gaminių tiekėjus;
-teikiame atsakymus į interesantų ir kitų eksploatuojamų pastatų šeimininkų pateiktas užklausas, susijusias su pastato technine priežiūra;
Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime jums optimaliausią darbų atlikimo kainos ir kokybės santykį!
Mūsų VIP produktas

MB „Paslaugų paketas Klaipėdoje“ direktorius atestuotas tech.priežiūros vadovas (atestato nr. 37838). Įmonė yra „Programa statybai“ portalo, kuris vienija daugiau nei 1400 statybos industrijos verslų, strateginė partnerė Vakarų Lietuvoje, kas garantuoja Užsakovui optimaliausią kainą bei darbų terminų laikymasi!
Kita įmonės info ir naujienos

Ieškome bendradarbiavimui specialistų (tech.priežiūros ar darbų vadovų ir pan.) norinčių pradėti dirbti sau savame mieste ir tapti portalo partneriais! Sudomino?Pasikalbėkime!
Norite sužinoti daugiau apie mus? Kviečiame sudalyvauti statybos industrijos verslų ir Užsakovų online renginyje, kuris vyksta kiekvieno mėnesio pirmą ketvirtadienį (artimiausias kovo 2d. 16.30 val.)
Registracija
Teikiamos paslaugos

-atliekame visus bendrastatybinius ir apdailos darbus;
-teikiame darbų vadovo paslaugas, konsultuojame;
-skaičiuojame sąmatas, sekame objeto statusą;
​-vykdome statinių techninę priežiūrą (eksploatuojamų pastatų techninę apžiūrą ir remonto-styatybos darbų atlikimo kokybę) vadovaujantis Statybos techniniu reglamentu STR 1.07.03:2017;
-Saulės elektros modulių ir jų konstrukcijų techninė priežiūra;
Atliktų darbų/prekių/paslaugų galerijos


Kapitalinis buto remontas Varpų g. Klaipėdoje
Atliekami darbai: medinės grindų įrengimas, sienų, lubų šiltinimas, g/k pertvarų montavimas, naujos elektros instaliacijos ir šildymo prietaisų projekto parengimas bei įgyvendinimas ir kt.
Kapitalinis buto remontas Danės g. Klaipėda
Atlikti ardymo darbai, sienų ir lubų tinkavimas-glaistymas-dažymas, elektros instaliacija, naujos medinių grindų konstrukcijos įrengimas, plytelių klijavimas, san. prietaisų montavimas.
Automobilių aikštelės (1227m2) įrengimas Klaipėdoje!
Buvo reikalinga nukasti ir išvežti gruntą, atvežti, išlyginti, sutankinti sluoksnius (ašas, žvyras dolomito skalda) bei sudėti bortelius.
Įrenktos prekyvietės Klaipedoje
Vykdant namų stiliaus centro „Helios Galerija“ 5300 kv.m. ploto erdvių rekonstrukcijas darbus Klaipėdoje, gavome apdailos darbų papildomus užsakymus iš nuomininkų. Dėkojame už pasitikėjimą!
Buto remonto darbai Juodkrantėje
Darbas Juodkrantėje - bute įrengtas papildoma atskira gyvenamoji erdvė su mini dušu ir WC bei suremontuotas nedidelis kambarys įrengiant šildomas grindis.
"Helios Galerija" Taikos pr.56 Klaipėda
"Helios Galerija" įrenginėjame prekybos centrą.Dirbame"viskas iš vienų rankų"principu.Užsakovas taupo laiką ir pinigus t.y visi klausimai sprendžiami tik su vienu atstovu.
Vasarnamis "Hytta" Norvegijoje
Pastatytas vasarnamis "hytta" nuo pamatų iki rakto, įrengta pirtelė. Atlikome Gen. Rangovo funkciją
Butas Klaipėdoje
Įrengtas butas Klaipėdoje pagal padarytą dizaino vizualizaciją - atlikti vidaus apdailos darbai bute bei balkone
Gargždų jaunimo erdvės
Įrengtos jaunimo erdvės Gargžduose - pastatyta scena, sporto aikštelė, įrengtos įvairios dangos, apšvietimas
Gargždų skveras
Sutvarkytas Gargždų skveras - pakeista danga, įrengti takeliai, suoliukai, , apšvietimas, užsėta veja, įvairūs želdiniai
Darbas Klaipėdos Akropolis
Prekybos vietos įrengimasKONTAKTAI

REKVIZITAI


Įm. pavadinimas: "Paslaugų paketas Klaipėdoje" MB Įmonės kodas: 304835926 Įm. PVM mokėtojo kodas: LT100013382018

Rekvizitai.lt informacija apie įmonę


Darbuotojai: 2 darbuotojai (apdraustieji)Pardavimo pajamos: 37 220 € (2023 m.)Įmonės registracijos data: 2018-05-03Grynasis nuostolis 2023m. -13 543 €

Parašykite mums