Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Konkursai

Čia portalo naudotojai gali skelbtis sau reikalingus darbų, medžiagų, gaminių ar paslaugų konkursus turint tikslesnią informaciją (pvz.projektinę ar konkretaus gaminio techninę specifikaciją ir pan.)

Pasiūlymus rekomenduojame patogiai pateikti prisijungus prie portalo, kad būtumėte tikri, jog gausite grįžtamąjį ryšį. (žr. portalo naudojimosi 7sk.sąlyga (e. ir f. punktai)).

Atgal

Konkurso informacija
Konkurso pavadinimas:
IT specialistai/įmonės partnerystei
Konkurso adresas:
Konkurso aprašymas:
Portalas www.programastatybai.lt ilgalaikiam bendradarbiavimui ieško įvairių IT specialistų ar įmonių. Numatomi darbai: portalo vidinių valdymo programų sukūrimas ir tobulinimas, įvairios portalo Klientų užklausos (e-svetainės, e-parduotuvės, nesudėtingi CRM ir pan.)! Darbas ilgalaikis ir įdomus, tad ieškomės patikimų IT verslo partnerių, kurie visapusiškai prisidėtų prie projekto vystymo ir vyktų sąžiningas bendradarbiavimas t.y. paslaugų kainos nebūtu nurodomos iš "lubų" ir svarbiausia, kad mums sueitų ''chemijos''! :) Tikslas ambicingas - plėtra ir į EU bei Skandinavijos rinkas (www.conspro.eu). Šiuo metu jau bendraujame su 2 programuotojais.
Dabartinis mūsų portalas suprogramuotas: - getsimple TVS (karkasas). Plius MySQL DB + nuosavi moduliai (įskiepiai); - MySQL + darbas su baze panaudojant PHP ir Jquery užklausos; - naudojame PHP, Javascript, JQuery, XML, CSS
Dirbame per GitHub.
Esame atviri pasiūlymams bei dialogui!
Darbų pradžia:
2023-08-11
Konkurso atsakingas asmuo:
Mindaugas Citavičius
Atsakingo asmens telefonas:
(+370) 698 - 08205
Atsakingo asmens e-paštas:
info@programastatybai.lt
Biudžetas (EUR):
0.00
Konkurso pradžios data:
2023-08-11
Konkurso pabaigos data:
2023-12-31
Konkursui priskirtos rūšys ir biudžetas:

««

Konkursui priskirti regionai:
Visa Vilniaus apskritisVisa Kauno apskritisVisa Klaipėdos apskritisVisa Šiaulių apskritisVisa Panevėžio apskritisVisa Alytaus apskritisVisa Marijampolės apskritisVisa Utenos apskritisVisa Telšių apskritisVisa Tauragės apskritis
Konkursui priskirti dokumentai:
2727peržiūrėjo
Dalyvauti konkurse

Rašyti komentarus ir konkurse gali dalyvauti tik prisijungę vartotojai. Prisijungti

Diskusija

Komentaru dar nėra

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 53308 kartus.

Horizontali reklama (užsakyti)