Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Ieškomi partneriai

Programos vartotojai gali ieškotis Partnerių, su kuriais norėtumėte bendradarbiauti atliekant tam tikrus darbus ar kurie turi Jums reikalingus pajėgumus, kvalifikaciją ir galėtų kartu su Jumis dalyvauti pvz. viešame konkurse/pirkime ir pan. pagal savitarpio susitarimo sąlygas.

Pabaigos data - tai terminas iki kada laukiama Partnerio susidomėjimo, kad būtų galima spėti paruošti dokumentus konkursui (pvz. CVP IS portale ir pan.).

Jei jus domina bendradarbiavimas prašome prisijungti prie portalo savo "Valdymo skydas" (ant konkurso spausti "Domina")

Atgal

Informacija
Konkurso pavadinimas:
IT specialistai/įmonės partnerystei
Konkurso aprašymas:
Portalas www.programastatybai.lt bendradarbiavimui ieško IT specialistų, įmonių ar pradedančių specialistų. Tikslas ambicingas - plėtra į EU bei Skandinavijos rinkas (www.conspro.eu), savo vidinių valdymo programų sukūrimas ir t.t, todėl ieškomės patikimų IT verlo partnerių, kurie visapusiškai prisidėtų prie projekto vystymo ir vyktų sąžiningas bendradarbiavimas t.y paslaugų kainos nebūtu nurodomos iš "lubų". Dabartinis mūsų portalas suprogramuotas: - getsimple TVS (karkasas). Plius MySQL DB + nuosavi moduliai (įskiepiai); - MySQL + darbas su baze panaudojant PHP ir Jquery užklausos; - naudojame PHP, Javascript, JQuery, XML, CSS Esame atviri pasiūlymams bei dialogui!
Biudžetas (EUR):
0.00
Konkurso pradžios data:
2022-04-09
Konkurso pabaigos data:
2022-12-31
Reikalinga kvalifikacija:
Reikalinga sąlyga:
Konkursui priskirti regionai:
Visa Vilniaus apskritis;Visa Kauno apskritis;Visa Klaipėdos apskritis;Visa Šiaulių apskritis;Visa Panevėžio apskritis;Visa Alytaus apskritis;Visa Marijampolės apskritis;Visa Utenos apskritis;Visa Telšių apskritis;Visa Tauragės apskritis
Konkursui priskirti dokumentai:
151peržiūrėjo

Informacija gali pateikti tik prisijungę vartotojai. Prisijungti

Diskusija

Komentaru dar nėra

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 15475 kartus.