Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Ieškomi partneriai

Programos vartotojai gali ieškotis Partnerių, su kuriais norėtumėte bendradarbiauti atliekant tam tikrus darbus ar kurie turi Jums reikalingus pajėgumus, kvalifikaciją ir galėtų kartu su Jumis dalyvauti pvz. viešame konkurse/pirkime ir pan. pagal savitarpio susitarimo sąlygas.

Pabaigos data - tai terminas iki kada laukiama Partnerio susidomėjimo, kad būtų galima spėti paruošti dokumentus konkursui (pvz. CVP IS portale ir pan.).

Jei jus domina bendradarbiavimas prašome prisijungti prie portalo savo "Valdymo skydas" (ant konkurso spausti "Domina")

Atgal

Informacija
Skelbimo iniciatorius:
Mindaugas Citavičius
Telefono numeris:
(+370) 698 - 08205
El. pašto adresas:
info@programastatybai.lt
Konkurso pavadinimas:
IT specialistai/įmonės partnerystei
Konkurso aprašymas:
Portalas www.programastatybai.lt ilgalaikiam bendradarbiavimui ieško įvairių IT specialistų ar įmonių. Numatomi darbai: portalo vidinių valdymo programų sukūrimas ir tobulinimas, įvairios portalo Klientų užklausos (e-svetainės, e-parduotuvės, nesudėtingi CRM ir pan.)! Darbas ilgalaikis ir įdomus, tad ieškomės patikimų IT verslo partnerių, kurie visapusiškai prisidėtų prie projekto vystymo ir vyktų sąžiningas bendradarbiavimas t.y. paslaugų kainos nebūtu nurodomos iš "lubų" ir svarbiausia, kad mums sueitų ''chemijos''! :) Tikslas ambicingas - plėtra ir į EU bei Skandinavijos rinkas (www.conspro.eu). Šiuo metu jau bendraujame su 2 programuotojais. Dabartinis mūsų portalas suprogramuotas: - getsimple TVS (karkasas). Plius MySQL DB + nuosavi moduliai (įskiepiai); - MySQL + darbas su baze panaudojant PHP ir Jquery užklausos; - naudojame PHP, Javascript, JQuery, XML, CSS Dirbame per GitHub. Esame atviri pasiūlymams bei dialogui!
Biudžetas (EUR):
0.00
Konkurso pradžios data:
2023-08-11
Konkurso pabaigos data:
2023-12-31
Reikalinga kvalifikacija:
Reikalinga sąlyga:
Konkursui priskirti regionai:
Visa Vilniaus apskritis;Visa Kauno apskritis;Visa Klaipėdos apskritis;Visa Šiaulių apskritis;Visa Panevėžio apskritis;Visa Alytaus apskritis;Visa Marijampolės apskritis;Visa Utenos apskritis;Visa Telšių apskritis;Visa Tauragės apskritis
Konkursui priskirti dokumentai:
2725peržiūrėjo

Informacija gali pateikti tik prisijungę vartotojai. Prisijungti

Diskusija

Komentaru dar nėra

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 27162 kartus.

Horizontali reklama (užsakyti)