Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Ieškomi partneriai

Programos vartotojai gali ieškotis Partnerių, su kuriais norėtumėte bendradarbiauti atliekant tam tikrus darbus ar kurie turi Jums reikalingus pajėgumus, kvalifikaciją ir galėtų kartu su Jumis dalyvauti pvz. viešame konkurse/pirkime ir pan. pagal savitarpio susitarimo sąlygas.

Pabaigos data - tai terminas iki kada laukiama Partnerio susidomėjimo, kad būtų galima spėti paruošti dokumentus konkursui (pvz. CVP IS portale ir pan.).

Jei jus domina bendradarbiavimas prašome prisijungti prie portalo savo "Valdymo skydas" (ant konkurso spausti "Domina")

Atgal

Informacija
Užsakovas:
Sveo grupė, UAB (303243067)
Konkurso pavadinimas:
Bendradarbiavimas ties geoterminio šildymo įrengimais ir produkcijomis - šilumos siurbliai, fankoilai, rekuperatoriai, saulės ko
Konkurso aprašymas:
SVEO GRUPĖ, UAB - Šilumos siurblių produkcijoje ir geoterminio šildymo sistemos montavime turime ilgametės patirties, kuri leidžia suskaičiuoti apie 1200 klientų ir įvykdytų sutarčių. Mūsų tikslas – kokybiški ir ilgaamžiai šilumos siurbliai bei atsakingai įrengta šildymo sistema tokiu būdu įgyvendinant užsakovų norus. Visiems savo atliktiems darbams suteikiame garantijas ir prižiūrime sistemas, kad užtikrintume jų kokybišką ir nepriekaištingą darbą. Taip pat atliekame serviso paslaugas tiek savo, tiek ir kitų įmonių įrengtoms geoterminio šildymo sistemoms. Turime puikų serviso personalą, kuris operatyviai reaguoja į gedimą, įvertinęs jį pasiūlo optimalų gedimo šalinimo variantą. Mūsų darbo rezultatai duoda grįžtamąjį ryšį, nes visi žino, geriausias būdas pritraukti klientą – tai geri atsiliepimai iš pažįstamų žmonių rato apie įmonę ir jos darbuotojus. Informacija, keliaujanti iš lūpų į lūpas, nesvarbu girianti ar peikianti, skatina judėti į priekį ir nuolatos tobulėti. Mes tikrai nusiteikę ryžtingai ir visada siekiame geriausių rezultatų už patraukliausią kainą užsakovui. Išbandykite mus, jei Jus domitės geoterminio šildymo įrengimu, saulės kolektorių nauda ar tiesiog jūsų įrengtai sistemai prireikė skubios pagalbos atsiradus gedimui.
Biudžetas (EUR):
1000000.00
Konkurso pradžios data:
2021-12-13
Konkurso pabaigos data:
2022-01-31
Reikalinga kvalifikacija:
Turime
Reikalinga sąlyga:
Konkursui priskirti regionai:
Visa Vilniaus apskritis;Visa Kauno apskritis;Visa Klaipėdos apskritis;Visa Šiaulių apskritis;Visa Panevėžio apskritis;Visa Alytaus apskritis;Visa Marijampolės apskritis;Visa Utenos apskritis;Visa Telšių apskritis;Visa Tauragės apskritis
Konkursui priskirti dokumentai:
0peržiūrėjo

Informacija gali pateikti tik prisijungę vartotojai. Prisijungti

Diskusija

Komentaru dar nėra

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 15474 kartus.