Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Skelbimų lenta

Programos vartotojai gali skelbti sau aktualią informaciją. Pagal skelbimo kategoriją, raktažodį ir vietovę. Visa informacija siunčiama ir Programoje prisiregistravusiam verslui.

Paspaudę "Kategorija" matysite kokių kategorijų skelbimai yra paskelbti, Jums tereikia paspausti ant ieškomos kategorijos. Taip pat skelbimus galima filtruotis ir pagal miestą, "Ieškau" ar "Siūlau" kategorijas.

Skelbimai: 10

REIKALINGI TINKUOTOJAI

Reikalingi tinkuotojai Telšių apskrityje ištinkuoti namą iš vidaus gipsiniu tinku 170 kv. m. Skambinkite dėl detalesnės informacijos +37061623253.

Galioja nuo: 2021-05-12

Galioja iki: 2021-07-16

Miestas: Telšiai

Kontaktinis asmuo

Buhalterinės paslaugos visų rūšių statybines ir pan. paslaugas teikiančioms įmonėms.

Buhalterinės paslaugos Jūsų verslui! Visa buhalterinė apskaita nuo pirminių dokumentų įvedimo iki finansinės atskaitomybės, t.y.: apskaitos politikos rengimas; įregistravimas į PVM mokėtojų registrą ir išregistravimas iš PVM mokesčių mokėtojų registro; išrašomų ir gaunamų sąskaitų faktūrų registravimas; avanso apyskaitos rengimas; kasos dokumentų surašymas; kasos knygos pildymas; banko dokumentų registravimas; nurašymo aktų rengimas; inventorizacijos aprašų rengimas; kuro sunaudojimo aktų rengimas pagal pateiktą informaciją; ataskaitų ir deklaracijų rengimas valstybinėms institucijoms; ataskaitų ir suvestinių rengimas vadovams; vyr. buhalterio pareigybė; mokymai – konsultacijos turintiems buhalterinį išsilavinimą.

Galioja nuo: 2021-05-07

Galioja iki: 2021-08-15

Miestas: Mažeikiai

Kontaktinis asmuo

Skelbimui priskirti dokumentai

Visos valymo paslaugos - Vakarų Lietuvoje

Teikiamos valymo paslaugos gyventojams : -minkštų baldų valymas giluminiu cheminiu būdu -kilimų ir kiliminės dangos valymas giluminiu cheminiu būdu -čiužinių valymas giluminiu cheminiu būdu -odinių baldų valymas ir impregnavimas -namų tvarkytojos paslaugos (generalinis arba periodinis valymas) -valymas po statybos ar remonto darbų -langų valymas. Teikiamos valymo paslaugos verslo klientams: -biurų ir kitų komercinių patalpų valymas -valymas po statybų ar remonto darbų -langų, stiklo pertvarų, vitrinų valymas -kitos, sutartinės paslaugos

Galioja nuo: 2021-05-06

Galioja iki: 2021-08-15

Miestas: Klaipėda

Kontaktinis asmuo

Dokumentų ruošimas pirkimams per CVP IS

Padedame įmonėms, norinčioms dalyvauti pirkimuose per CVP IS : užregistruojame įmonę CVP IS sistemoje, sukuriame vartotojus, suruošiame bei pateikiame dokumentus pirkimams.

Galioja nuo: 2021-04-29

Galioja iki: 2021-08-15

Miestas: Klaipėda

Kontaktinis asmuo

Monolitinis putų betonas

MONOLITINIS PUTŲ BETONAS – LENGVAS, PATIKIMAS, SAUGUS !!! Pasiūlymas tik tokiems statytojams, kuriuos domina statybų savikainos sumažinimas, statinių kokybės ir estetinio vaizdo gerinimas, statybų laiko trumpinimas. Tai laiko patikrintų medžiagų ir šiuolaikinių technologijų derinys, pagrindinės jo savybės yra lengvumas, geros šilumos ir garso izoliacinės savybės, didelis stipris. Tai leidžia pastatyti jaukų, sveiką, tvirtą, ilgaamžį ir kokybišką statinį už protingą kainą per trumpą laiką. Tokių savybių dėka galima pasiekti norimą atitvarų šiluminę varžą. Be visų šitų pliusų, turbūt patys svarbiausi – reikalauja minimalios priežiūros ir efektyvus energijos taupymas. Statinio sienų, perdangų, stogo, visų nešančių konstrukcijų pagrindą sudaro dvigubas cinkuoto plieno karkasas (galima naudoti ir įprastą medinį karkasą), kuris projektuojamas ir gaminamas kiekvienam statiniui individualiai. Ant cinkuoto plieno karkaso montuojamos magnio oksido plokštės (galima naudoti ir kitas, atitinkančias poreikius, plokštes ar skardą). Magnio oksido plokštės skirtos lauko ir vidaus apdailai. Tai ekologiška medžiaga, atspari ugniai, drėgmei, pelėsiams ir kitokiems nepageidaujamiems poveikiams. Magnio oksido plokštės atlieka liktinių klojinių vaidmenį. Todėl statinio vidus ir išorė yra paruošti galutinei apdailai. Surinktas statinio dvigubas cinkuoto plieno karkasas, apsiūtas magnio oksido plokštėmis užpildomas putų betonu. Putų betonas tai lengvas beautoklavis akytasis betonas, kurio tankis 200 – 1000 kg/m3 ir šilumos laidumo koeficientas (λ) nuo 0,05, atsparus pelėsiams ir graužikams. Užtikrina puikų mikroklimatą tiek vasarą, tiek žiemą. Dabartinės technologijos leidžia norimo tankio putų betoną gaminti tiesiog statybos aikštelėje ir supilti į paruoštus klojinius. Putų betonas yra ekologiška, efektyvi, absoliučiai nedegi statybinė medžiaga, kurios pagrindinės sudėtinės dalys yra putokšlis, cementas ir vanduo. Priklausomai nuo poreikio galima papildomai naudoti tokius užpildus kaip smėlis ar fibra. Taikant šį inovatyvų statybos būdą įmanoma ženkliai sumažinti statybų kaštus ir terminus. Nereikia statinių papildomai šiltinti, tinkuoti ir t.t. Ši technologija gali būti naudojama pastatų renovacijai, rekonstrukcijai, cokolių ir pamatų apšiltinimui, oro tarpų užpildymui. Putų betonas – puiki medžiaga grindų ir perdangų apšiltinimui. Jei ką sudomino, skambinkit, rašykit. Viską aptarsime. Artūras +370 648 18188

Galioja nuo: 2021-04-21

Galioja iki: 2021-08-15

Miestas: Klaipėda

Kontaktinis asmuo

VISKAS DARBUI- drabužiai, avalynė, pištinės ir t.t.

užsimam didmenine bei mažmenine prekyba darbo saugos priemonėmis bei kitomis darbui skirtomis priemonėmis. Dirbam VISOJE LIETUVOJE - mūsų atstovas gali atvažiuot į bet kurį Lietuvos tašką su pavyzdžiai ir parinkt, individualiai kiekvienam jūsų darbuotojui, reikalingas darbo priemones. Taip pat galite apsilankyt prekybos vietoje Kaune, Prūsų g.5, kur rasite įvairiausią asmens apsaugos priemonių asortimentą: - darbo rūbų; - avalynės; - pirštinių; - galvos apsaugos priemonių; - klausos apsaugos priemonių; - akių apsaugos priemonių; - kvėpavimo takų apsaugos priemonių; - priemones darbui aukštyje; - ir kt.

Galioja nuo: 2021-04-21

Galioja iki: 2021-08-15

Miestas: Kaunas

Kontaktinis asmuo

Vedinimas, šildymas, oro kondicionavimas

Specializuojamės šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų PARDAVIME bei MONTAVIME. Atliekame projektavimo, paleidimo - derinimo, priežiūros darbus. Parduodame: ✔Šilumos siurblius ✔Oro kondicionierius ✔Rekuperacijos sistemas ✔Oro filtrus ✔Oro valytuvus ✔Iš cinkuotos skardos pagamintus ortakius, alkūnes, pusalkūnes, movas, akles, flanšus, sklendes, trišakius, stogelius, balnus, išcentrinius ir simetriškus perėjimus, kaminėlius, slopintuvus, laikiklius, deflektorius, antgalius, apkabas. Prekės laikomos sandėlyje užtikrinant apsauga nuo lietaus ir kitų atmosferinių kritulių.

Galioja nuo: 2021-04-13

Galioja iki: 2021-08-15

Miestas: Klaipėda

Kontaktinis asmuo

Visi betonavimo darbai, CFA polių įrengimas.

Pagrindinė bendrovės atliekamų darbų specializacija - bendrieji statybos darbai, gyvenamuosiuose, viešo naudojimo, pramonės ir kitos ūkinės veiklos pastatuose. Esame įmonė teikianti klientams aukščiausios kokybės fermų, angarų, siloso tranšejų gelžbetoninių konstrukcijų surinkimo, Cfa polių įrengimo paslaugas.

Galioja nuo: 2021-04-02

Galioja iki: 2021-08-15

Miestas: Klaipėda

Kontaktinis asmuo

Skelbimui priskirti dokumentai

Trinkelių klojimas

* Trinkelių klojimas * Laiptai iš trinkelių * Lietaus kanalizacijos tiesimas * Pagrindų irengimas Konsultuojame ir sudarome sąmatas ! Atliktiems darbams suteikiama garantija! Dirbame visoje VAKARŲ ŽEMAITIJOJE TEIRAUKITĖS TELEFONU +370 603 31879

Galioja nuo: 2021-04-02

Galioja iki: 2021-08-15

Miestas: Klaipėda

Kontaktinis asmuo

Plytelių klijavimas

Įvairių plytelių klijavimas .hidroizoliacijo dejimas, nuolydžio formavimas dušo zonose. Išrašom sąskaitas,darbo patirtis virš 20 Metų atliekame ir kitus vidaus ir lauko apdailos darbus.Dirbame visoje žemaitijoje

Galioja nuo: 2021-03-15

Galioja iki: 2021-08-15

Miestas: Telšiai

Kontaktinis asmuo

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 9606 kartus.