Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Verslui

"Programa statybai" sukūrė unikalią paslaugą statybinių medžiagų parduotuvėms ir tinklams, gamykloms ir kitiems. Plano „Komercija“ paslauga padės Jūsų vadybininkams efektyviau dirbti su klientais ir didinti pardavimus.

Kaip tai veikia?

  1. Vadybininkas prisijungęs prie sistemos gauna užklausas iš „Programa statybai“ narių - fizinių ir juridinių asmenų, dėl statybinių medžiagų ar gaminių poreikio.
  2. Jei vadybininkas į užklausą neatsako per 2 darbo dienas*, jam išsiunčiame priminimą.
  3. Jei atsakymas į užklausą nepateikimas per 3 darbo dienas*, informacija išsiunčiama atsakingam asmeniui. Tai gali būti skyriaus, parduotuvės, padalinio, regiono vadovas arba centrinės būstinės paskirtas atstovas.
  4. Gautoje ataskaitoje vadovas matys apibendrintą informaciją: kiek užklausų vadybininkas gavo, kiek iš jų buvo atsakyta arba ne. Šios ataskaitos gali būti siunčiamos už savaitę, mėnesį ar ketvirtį.

Ši paslauga leidžia vadovams stebėti konkretaus vadybininko darbo našumą ir efektyvumą. Tiksli informacija padės planuoti tolesnius pardavimų ar darbuotojo skatinimo veiksmus.

Papildomai partneriams suteikiame galimybę reklamuotis portale "Programa statybai". Mūsų specialistų komanda pasirūpins kokybiškais dizaino darbais ir tekstų kūrimu. Ši paslauga ypač aktuali siekiant didinti akcijinių prekių pardavimus ar norint pristatyti asortimento naujienas.

PRISIJUNGĘ PRIE "PROGRAMOS STATYBAI", GAUSITE TREJOPOS NAUDOS:

  1. tikslingai pasieksite naujus klientus;
  2. skatinsite kokybišką vadybininkų darbą;
  3. galėsite išnaudoti efektyvius reklamos plotus.

*Terminą galima koreguoti pagal individualius įmonės poreikius ir užklausos dydį.

Užsisakyti

IŠKILO KLAUSIMŲ?

Susisiekite

Dėl paslaugos užsakymo susisiekite su mūsų komandos nariais telefonu +370 698 08205 arba e-paštu komercija@programastatybai.lt

SKAMBINTIRAŠYTI

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 20613 kartus.