Informacija apie įmonę

​"Bernata" teikia paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims. Galime pasirūpinti visais statybų ir remonto darbais nuo paprastų užduočių iki didelių projektų įgyvendinimo. Gyvenamųjų ir komercinių objektų įrengimas bei apdaila. Sklandus dialogas su kiekvienu klientu, klientui galime pasiūlyti visą paslaugų komplektą kuris atitinka būtent jo poreikius
"Bernata" vienija ilgametę renginių patirtį turinčius specialistus, kas garantuoja kokybišką paslaugų įgyvendinimą​!​
Mūsų VIP produktas

Mūsų komanda tai įmonės širdis! "Bernata" komanda sudaro specialistai kurie jau turi sukaupę ilgametę patirtį šiame versle ir geba operatyviai spręsti įvairias situacijas bei nesklandumus darbo metu, kas ir suteikia aukščiausio lygio paslaugas Užsakovui!
Kita įmonės info ir naujienos

​Esame „Programa statybai“ portalo, kuris vienija daugiau nei 1400 statybos industrijos verslų visoje Lietuvoje, strateginė partnerė Kauno regione, kas garantuoja Užsakovui optimaliausią darbų ar paslaugų kainą bei terminų laikymąsi! Taip pat padedame norintiems pradėti savo verslą ir dirbti legaliai asmenims tiek su pirminių dokumentų paruošimu, tiek su buhalterijos vedimu, tiek su darbo pasiūlymais statybos industrijos srityje!
Kita mūsų veikla renginių organizavimas ir techninis aptarnavimas. Aptarnaujame įvairios apimties projektus bei galime įgyvendinti nestandartines idėjas. Teikiame visas renginio techninio aptarnavimo paslaugas, nuomojame scenas, LED ekranus, įgarsinimo, apšvietimo ir kitą įrangą.
Teikiamos paslaugos

​- bendrastatybiniai darbai;
-žemės darbai;
-statybinių konstrukcijų statyba ir montavimas;
-apdailos darbai;
-statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas;
-statinio šildymo ir vėdinimo inžinerinių sistemų įrengimas;
-renginių techninis aptarnavimas;
-apšvietimo produktai;
-parduodama įranga;
-projektavimas, gamyba, remontas;
Atliktų darbų/prekių/paslaugų galerijos

KONTAKTAI

REKVIZITAI


Įm. pavadinimas: Bernata, MB Įmonės kodas: 306176321

Rekvizitai.lt informacija apie įmonę


Darbuotojai: 1 darbuotojai (apdraustieji)Pardavimo pajamos: 30 260 € (2022 m.)Įmonės registracijos data: 2022-11-15Grynasis pelnas 2022m. 29 977 €


Parašykite mums