Informacija apie įmonę

​"Bernata" veikla-renginių organizavimas ir techninis aptarnavimas. Aptarnaujame įvairios apimties projektus bei galime įgyvendinti nestandartines idėjas. Teikiame visas renginio techninio aptarnavimo paslaugas, nuomojame scenas, LED ekranus, įgarsinimo, apšvietimo ir kitą įrangą.
Mūsų VIP produktas

Mūsų komanda tai įmonės širdis! "Bernata" komanda sudaro specialistai kurie jau turi sukaupę ilgametę patirtį šiame versle ir geba operatyviai spręsti įvairias situacijas bei nesklandumus darbo metu, kas ir suteikia aukščiausio lygio paslaugas Užsakovui! Kiekvienam „​Bernata“ padaliniui vadovauja savo srities profesionalas, kas garantuoja aukščiausio lygio paslaugas!
Kita įmonės info ir naujienos

​Esame „Programa statybai“ portalo, kuris vienija daugiau nei 1500 statybos industrijos verslų visoje Lietuvoje, strateginė partnerė Kauno regione, kas garantuoja Užsakovui optimaliausią darbų ar paslaugų kainą bei terminų laikymąsi! Taip pat padedame norintiems pradėti savo verslą ir dirbti legaliai asmenims tiek su informacijos pateikimu, tiek su pirminių dokumentų paruošimu, tiek su buhalterijos vedimu, tiek su darbo pasiūlymais statybos industrijos srityje!
Supažindiname su portalo ''Mini svetainė" paslaugos privalumais!
Teikiamos paslaugos

-renginių techninis aptarnavimas;
-prekyba ir instaliavimas - renginių technikos.
-statybos, renovacijos darbai.
Atliktų darbų/prekių/paslaugų galerijos


Dviejų butų namas Kaune
85% baigtumas, darbai vyksta toliau…
Renginių aptarnavimas
Renginių scenos su apšvietimu įrengimo darbai
Pirties su baseinu įrengimas Kaune (Šilainiai)
Pirties su baseinu įrengimas Kaune Šilainiuose
Renovacijos darbai Kaune
Buvo atlikti daugiaaukščio namo renovacijos darbai KauneKONTAKTAI

REKVIZITAI


Įm. pavadinimas: Bernata, MB Įmonės kodas: 306176321

Rekvizitai.lt informacija apie įmonę


Darbuotojai: 1 darbuotojai (apdraustieji)Pardavimo pajamos: 71 504 € (2023 m.)Įmonės registracijos data: 2022-11-15Grynasis pelnas 2023m. 5 446 €


Parašykite mums