Paslauga „Mini svetainė“ – puikus būdas didinti savo verslo žinomumą!

 

„Programa statybai“ portalo paslauga „Mini svetainė” – kas tai ir kaip tai veikia?

Turite įmonę ir norite tinkamai pasirūpinti jos reklama? Tada jums pravers portalas „Programa statybai“ ir paslauga „Mini svetainė“, kuri padės vienoje vietoje sutelkti visą svarbiausią informaciją apie savo verslą!

Internetinis portalas „Programa statybai“ jau ne vienerius metus garsėja ne tik dėl didelio profesionalų rato, bet ir dėl siūlomų paslaugų įvairovės ir resursų, kurie yra naudingos įvairaus dydžio verslams. Viena iš jų – „Mini svetainė“ paslauga. Sužinokite daugiau apie šią  programastatybai.lt paslaugą bei pagrindinius jos privalumus.

Taigi, kaip veikia ši paslauga? Visų pirma, čia jūsų įmonė gali pateikti visą svarbiausią informaciją apie savo verslą (pvz., su verslu susijusias naujienas arba straipsnių nuorodas, savo siūlomų paslaugų sąrašą, matyti ko verslas ieško portale (skelbimai, konkursai, darbo skelbimai), kontaktai, nuorodos į savo svetainę ar soc.tinklus, informacija iš rekvizitai.lt ir t.t.), taip pat turėsite vietą, kur galėsite sukelti įvairių projektų nuotraukas, kurios geriausiai parodys jūsų darbų ar prekių kokybę. Tai tarsi virtuali vizitinė verslo kortelė kuri padės pritraukti daugiau naujų klientų ir suteiks galimybę būti lengviau pastebimais internete ar padės rekomenduoti jus kitiems!

Ar norite pamatyti, kaip tai atrodo pačiame portale? Tada galite apsilankyti mini-svetaine ir peržiūrėti įvairių kitų įmonių svetaines. Jeigu jus domina specifinis miestas arba įmonės veikla, portalo paieškos filtrai padės tai surasti dar greičiau.

Vienas iš puikių paslaugos „Mini svetainė“ pavyzdžių yra portalo strateginis partneris „Paslaugų paketas Klaipėdoje“ – įmonės svetainę galite rasti adresu čia Svetainės optimizacija leidžia klientams greitai pamatyti ne tik visą svarbiausią informaciją apie šią įmonę, ko ši įmonė ieško, bet ir jau atliktų darbų nuotraukas (pvz., iš kapitalinio buto remonto, automobilių aikštelės įrengimo, darbo Klaipėdos „Akropolyje“).

Kaip tinkamai panaudoti svetainę savo įmonės reklamai?

Verslams gali praversti ir įvairūs rinkodaros sprendimai, kuriuos siūlo portalas „Programa statybai“ bei paslauga „Mini svetainė“.

Pavyzdžiui, ar norite pranešti potencialiems klientams arba partneriams apie savo verslą, tačiau tekstų kūrimas užima per daug laiko? Tada galite pasinaudoti profesionalių straipsnių rašytojų paslaugomis – jie tinkamai perteiks jūsų idėjas ir sukurs reklaminius tekstus apie jūsų verslą ir jo ypatumus.

Ar jau esate savo verslui išsirinkę specifinį domeną? Tada jį itin lengvai galite susieti su savo "Mini svetaine"! Vienas iš pavyzdžių – įmonė „Paslaugų paketas Klaipėdoje“ ir domenas www.ppklaipedoje.lt, kuris iš karto nuveda į „Programa statybai“ paskyrą.

Žinoma, „Mini svetainė“ išsiskiria ir ypatingai patogia paieškos portale sistema. Čia raktažodžių paieškos lauke galite įrašyti įmonės informaciją pvz., įmonės pavadinimą, kodą, veiklos pavadinimą ar tiesiog žmogaus vardą, jeigu šiuo metu neprisimenate, kurioje įmonėje jis dirba. Tokia paprasta portalo sistema pagreitina paieškos procesą ir be didelių pastangų sujungia jus su klientais.

Visa svarbiausia informacija vienoje vietoje

„Programa statybai“ portalas suteikia išskirtinę galimybę įmonėms sutelkti visą savo informaciją vienoje vietoje ir taip ne tik tinkamai save reklamuoti klientams, bet ir rasti daugybę reikalingų partnerių.

Pavyzdžiui, galbūt jūsų įmonė ieško partnerių arba darbuotojų, kurie pravers įvairiuose projektuose? O gal norite paskelbti konkursą? Visa tai galite padaryti šiame portale NEMOKAMAI! Jums tiesiog reikia nuspręsti, kokios kvalifikacijos šiuo metu jums yra aktualiausios, o didelis partnerių ir portalo vartotojų tinklas padės greitai atrasti savo srities profesionalus.

Ir tai yra tik pradžia. „Mini svetainė“ yra patogus ir nebrangus reklamos įrankis, kuris gali padėti įvairaus dydžio verslams.

Jeigu dar nesate „Programa statybai“ vartotojas, dabar yra puikus laikas išbandyti įvairius portalo pasiūlymus ir susikurti "Mini svetainė", kur tiek esami, tiek potencialūs klientai vienoje vietoje greitai galės rasti visą svarbiausią informaciją apie jūsų veiklą!

Tags : Programa statybai, MB

construction

Programa statybai, MB

Efektyvesnis statybos verslo valdymas ir administravimas

Vieta jūsų reklamai

užsakykite
 reklamą mūsų portale


Vieta jūsų reklamai

Tapkite pasiekiamiausiais portalo paslaugų teikėjais!

  • Aidila