Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Apie mus

Programa statybai

"Programa Statybai" – tai patogus įrankis, apjungiantis visas reikalingas statybos verslui paslaugas vienoje vietoje. Portalas per paskutinius metus sparčiai augo, keitėsi ir tobulėjo. Tikime, kad sukūrėme vieną patogiausių įrankių statybų verslui kurti ir vystyti.

Mūsų siekis

Programa statybai unikali sistema vienijanti statybų įmones, individualiai dirbančius specialistus ir privačius klientus tam, kad visos suinteresuotos pusės greitai ir vienoje vietoje rastų pasiūlymus, naujus tiekėjus bei klientus, informaciją ir reikiamą pagalbą verslo vystymui. Mūsų sukurta programa naudinga ir pradedantiems verslą – padėsime įregistruoti juridinį vienetą, rasti pirmuosius klientus ir darbuotojus, reklamuoti savo paslaugas ir patogiai administruoti įmonę. Ši programa pravers ir rinkos senbuviams – konkursai tiekėjams, virtualaus biuro paslauga ir aktyvi bendruomenė padės taupyti laiką ir išlaidas, o verslo procesus valdyti dar patogiau.

Vizija

Suvienyt statybų bei statybinėmis medžiagomis ir gaminiais prekiaujančias įmones, individualiai dirbančius specialistus ir privačius klientus tam, jog visos suinteresuotos pusės gautų reikiamą informaciją, pagalbą ir paslaugas vienoje vietoje.

 

Registruokitės jau dabar

Nedelskite! Kuo anksčiau užregistruosite, tuo greičiau įgysite patirties ir pranašumą prieš konkuruojančius specialistus.

Registracija

Naujausi darbai

Susipažinkite su naujausiais portalo strateginių partnerių įgyvedintais projektais, darbais ir VIP paslaugomis. Norite rasti ir gauti daugiau informacijos apie partnerius, rangovus ar tiekėjus - žiūrėkite Įmonės portale ir susisiekite su dominančia įmone tiesiogiai!

Plačiau

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 889 kartus.