Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Apie mus

Programa statybai

"Programa Statybai" – tai patogus įrankis, apjungiantis visas reikalingas statybos verslui paslaugas vienoje vietoje, o Užsakovas gauna pasiūlymus iš daugiau nei vieno Tiekėjo itin paprastai! Portalas per paskutinius metus sparčiai augo, keitėsi ir tobulėjo. Tikime, kad sukūrėme vieną patogiausių įrankių tiek statybų verslui kurti ir vystyti, tiek Užsakovui ieškančiam statybos paslaugų, medžiagų ar gaminių!

Mūsų siekis

Programa statybai unikali sistema vienijanti statybos industrijos verslus, individualiai dirbančius specialistus ir Užsakovus tam, kad visos suinteresuotos pusės greitai ir patogiai vienoje vietoje rastų pasiūlymus, naujus Tiekėjus bei Klientus, informaciją ar reikiamą pagalbą savo verslo vystymui, o Užsakovai gautu optimaliausius pasiūlymus iš daugiau Rangovų ar Tiekėjų! Mūsų sukurta programa naudinga ir pradedantiems verslą -  padėsime įregistruoti juridinį vienetą, rasti pirmuosius klientus ar darbuotojus, reklamuoti savo paslaugas ir patogiai administruoti  savo įmonę. Ši programa pravers ir rinkos senbuviams – visos portalo paslaugos Jūsų verslo plėtrai ar virtualaus biuro paslauga administraciniams kaštams mažinti, o aktyvi bendruomenė padės taupyti laiką ir išlaidas, taip verslo procesus bus valdyti dar patogiau ir greičiau!

Vizija

Suvienyti statybos industrijos verslus ir Užsakovus tam, jog visos suinteresuotos pusės gautų reikiamą informaciją, pagalbą ar paslaugas vienoje vietoje, o Užsakovai gautu optimaliausius pasiūlymus iš daugiau Rangovų ar Tiekėjų! Mes esame už SKAIDRŲ bei TVARŲ verslą!

 

Registruokitės jau dabar

Nedelskite! Kuo anksčiau užregistruosite, tuo greičiau įgysite patirties ir pranašumą prieš konkuruojančius specialistus.

Registracija

Naujausi darbai

Susipažinkite su naujausiais portalo strateginių partnerių įgyvedintais projektais, darbais ir VIP paslaugomis. Norite rasti ir gauti daugiau informacijos apie partnerius, rangovus ar tiekėjus - žiūrėkite Įmonės portale ir susisiekite su dominančia įmone tiesiogiai!

Plačiau

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 1632 kartus.

Vieta Jūsų reklamai (užsakyti)