Apie mus

„Programa Statybai“ – tai portalas, vienijantis statybos industrijos dalyvius ir užsakovus. UŽSAKOVAI PORTALE NEMOKAMAI SKELBIA SKELBIMUS, O STATYBŲ ĮMONĖS RENKASI SAU TINKAMIAUSIUS PASIŪLYMUS! Portalas pats ieško informacijos apie objektus, nelaukdami, kol bus atsiųstas skelbimas ar užsakymas. Rūpinamės, kad tiek užsakovai, tiek rangovai būtų patenkinti ir rastų tai, ko jiems reikia. Negana to, „Programa statybai“ komanda siūlo aibę paslaugų – padėsime verslams efektyviau reklamuoti savo paslaugas, pagelbėsime kuriantiems verslą, administruosime JĮ ir ieškosime verslui darbo PASIŪLYMŲ, o ieškantiems samdomo darbo, surasime vietą statybų pramonėje arba mūsų komandoje.

Kaip portalas veikia?

  • Statybos paslaugų tiekėjas užsiregistruoja portale, užpildo reikiamus duomenis, apibūdina savo veiklą ir jau po keletos minučių gali teikti siūlymus užsakovams bei reklamuoti savo paslaugas.
  • Užsakovai išsirenka paslaugų teikėją mūsų konkursų skiltyje, arba per keletą minučiųužpildo užklausą, įmonės apie tai gauna pranešimus ir teikia pasiūlymus. Esant poreikiui, portalo specialistai padės užsakovui išsirinkti paslaugos tiekėją.
  • Verslo klientai gali rinktis iš statybos paslaugų, arba portalo siūlomų paslaugų verslui.Juridiniai asmenys, ieškantys projektuotojų, rangovų ar medžiagų tiekėjų, užpildo užklausą ir gauna pasiūlymus iš portale veikiančių įmonių. Verslai, norintys gauti portalo siūlomas paslaugas, kontaktuoja tiesiogiai su mūsų komanda, susisiekę vienu iš būdų, nurodytu skiltyje „Kontaktai“.
  • Ieškantys darbo gali rinktis iš begalės pasiūlymų darbo pasiūlymų skiltyje, arba prisijungti prie „Programa statybai“ komandos, pasirinkdami vieną iš karjeros pasiūlymų.
  • Kuriantys verslą gali pirkti jau registruotas įmones, arba bendradarbiauti su portalo komanda įmonės steigime, klientų, tiekėjų paieškoje ir reklamos strategijos kūrime.

Mūsų tikslas

„Programa statybai“ komanda siekia sukurti statybos pramonės ekosistemą, kurioje visi randa reikalingas paslaugas. Visi portalo lankytojai vienoje vietoje ras:

  • pasiūlymus savo statybų projektams įgyvendinti
  • naujus tiekėjus ir klientus savo verslui
  • visą įmanomą pagalbą verslui plėsti, reklamuoti arba naujai įmonei įkurti
  • pageidaujamą darbą statybų, projektavimo, inžinerijos arba programavimo, rinkodaros

Mūsų pagrindinis tikslas – suteikti visą įmanomą pagalbą verslo kūrimui ir plėtrai. Siekiame auginti tiek naujus statybų pramonės gigantus, tiek kita veikla užsiimančius verslus. ČIA JŪSŲ IDĖJA TAMPA REALYBE – nesvarbu, ar tai idėja naujam statiniui, ar idėja naujam verslui.

Taip pat padėsime statybų pramonės senbuviams efektyviau organizuoti, reklamuoti ir plėsti savo veiklą. Štai keletas pavyzdžių iš siūlomų paslaugų statybų verslams:

„Virtualus biuras" – paslaugų paketas, padėsiantis įmonei ne tik įleisti šaknis interneto platybėse, bet ir sumažinti administracinius kaštus. Mes suteiksime buhalterijos paslaugas, padėsime rasti pirmuosius klientus, tiekėjus, darbuotojus bei atliksime visus administracinius darbus. Mes reikalaujame tik noro kurti skaidrų, sąžiningai veikiantį verslą!

„Mini svetainė“ – vieta skelbimų puslapyje, kurioje galėsite reklamuoti savo įmonės paslaugas, teikti informaciją apie savo veiklą, naujienas ar VIP produktus!

III. „Skaidri įmonė“ – tai pripažinimo ženklas portalo administruojamoms įmonėms. Skaidriai dirbančius ir kompetetingus verslus mes vertiname iškeldami aukščiau kitų portale veikiančių įmonių.

Mūsų tikslas

Kas mes esame?

„Programa statybai“ – tai motyvuota komanda, turinti ilgametę patirtį statybų versle ir jau eilę metų kurianti šią sudėtingą, tačiau puikiai veikiančią įmonių ekosistemą. Tikime, kad subūrėme didžiulę bendruomenę, kurios dalyviai VISADA randa tai, ko jiems reikia. Bendradarbiaujame su statybos pramonės gigantais, kurie žino ir pataria, ko reikia mūsų portalo idėjai įgyvendinti. Mūsų vizija – toliau auginti „Programa statybai" bendruomenę pagal SKAIDRAUS ir TVARAUS verslo principus.

Registruokitės!

Registruokitės jau dabar
Nedelskite!

Tapkite didelės bendruomenės dalimi ir raskite viską, ko jums gali prireikti! Tapkite užsakovu, paslaugų tiekėju, arba raskite darbą jau DABAR!Vieta jūsų reklamai

Tapkite pasiekiamiausiais portalo paslaugų teikėjais!