Karjera

Kviečiame verslus ir laisvai samdomus darbuotojus prisijungti prie draugiškos „Programa statybai“ komandos!


Ieškome grafikos dizainerių!


Pastoviam bendradarbiavimui ieškome grafikos dizainerių, galinčių kurti:

  • logotipus,
  • virtualius reklaminius plakatus (statinius ir animuotus),
  • internetinių svetainių, parduotuvių dizainą,
  • įvairius vizualus verslams, norintiems siūlyti paslaugas portale.

Jūsų paslaugos būtų siūlomos portale esančioms įmonėms ir įmones kuriantiems žmonėms. Pagrindiniai kriterijai – patikimumas ir gebėjimas kurti akį traukiantį dizainą! Mes taip pat jus rekomenduosime į mus pasikreipusioms įmonėms ir asmenims!

Atlygis: sutartinė kaina už projektą. DERĖSIMĖS PAGAL JUS!

Grafikos dizaineriai
Ieškomi partneriai

Ieškome partnerių!


Ilgalaikiam bendradarbiavimui ieškome:

  • Įvairiuose Lietuvos miestuose gyvenančių žmonių. Jūsų darbas – reklamuoti šį portalą ir skatintinti asmenis, portalo pagalba dirbti legaliai. Reikės gerai išmanyti portalo siūlomas paslaugas visiems rinkos dalyviams – užsakovams, paslaugų, medžiagų tiekėjams, verslininkams ir norintiems steigti savo verslą asmenims Turėsite pristatyti portalo vertę susidomėjusiems ir konsultuoti šiuos klientus, jog pagerinti jų patirtį portale,
  • Užsienyje gyvenančių žmonių. Tapsite portalo ambasadoriais ir kviesite žmones bei verslus naudotis portalo paslaugomis užsienio šalyse. Ypač aktualu tiems, kurie dirba statybų srityje Europos šalyse. Vertinsime tai, jei sugebėsite įtraukti užsienio statybų įmones į portalą ir skatinsite įvairius bendradarbiavimus tarp Lietuvos ir užsienio įmonių.

Portalo partneriai galės administruoti jau esamus ir pritrauktus portalo klientus, verslus. Siūlysite paslaugas ir organizuosite klientų darbus.

Atlygis: sutartinė kaina už pritrauktą klientą IR kasmėnesinės pajamos už klientų administravimą, darbų ir paslaugų tiekimo organizavimą.

BENDRADARBIAVIMAS visų pirma yra BENDRAVIMAS!

Turite minčių ar idėjų, kaip Jūsų pasiūlymas gali patobulinti portalą? Susisiekite, mums visada smagu bendrauti ir bendradarbiauti, nes portalas siūlo sąžiningą ir ilgalaikį bendradarbiavimą abipusiai naudingomis sąlygomis!


Jei susidomėjote, skambinkite tel. +37069808205
arba rašykite el.paštu info@programastatybai.lt