Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Portalas kviečia prisijungti prie mūsų ambicingos komandos ir tapti partneriu!

​-pastoviam bendradarbiavimui ieškome LOGO, reklaminių banerių (statinių ir animuotų) kūrėjų. Ši paslaugas būtu reikalinga verslams kurie nori reklamuoti savo paslaugas pas mus portale ir tam reikalingas reklaminis baneris, ar kurtis savo verslo LOGO, svetainės ir t.t. Mums svarbu susirasti patikimus partnerius kuriuos drąsiai galime rekomenduoti kitiems!

-skirtinguose Lietuvos miestuose, ilgalaikiam bendradarbiavimui ieškome partnerių. Darbo pobūdis - ieškoti asmenų kurie norėtų dirbti skaidriai statybos industrijos sektoriuje, turėti savo ID kodą bei dirbti SAU, bet nežino nuo ko ir kaip pradėti. Suteikti info,kad bendradarbiaudami su www.programastatybai.lt portalu ne tik, kad gaus pilną savo įmonės administravimą bei konsultacijos,o  ir užsakymus darbams ar paslaugoms! Tai dažniausiai būna asmenys grįžę iš užsienio arba pvz. jau gavę baudą, taip vadinami ''patentininkai", už ID kodų neturėjimą ar nelegalų darbą ir pan.! Tad bus reikalinga siūlyti žmonėms dirbti skaidriai, ir nebijoti,kad kas pagaus už ID kodo neturėjimą! Taip pat, esant norui, būtų suteikta galimybė ir jau įkurtų naujų verslų administravimui, o tai jau pastovios mėnesinės pajamos. Taigi yra visos galimybės susikurti savo verslą savame mieste ir būti nepriklausomam.

-turite minčių ar idėjų, kaip Jūsų pasiūlymas gali patobulinti portalą? Susisiekite, mums visada smagu bendrauti ir bendradarbiauti, nes portalas siūlo sąžiningą ir ilgalaikį bendradarbiavimą abipusiai naudingomis sąlygomis!

 

Jei susidomėjote, skambinkite tel. +37069808205 arba rašykite el.paštu info@programastatybai.lt BENDRADARBIAVIMAS visų pirma yra BENDRAVIMAS!

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 435 kartus.

Vieta Jūsų reklamai (užsakyti)