Karjera

Kviečiame verslus ir laisvai samdomus darbuotojus prisijungti prie draugiškos „Programa statybai“ komandos!


Ieškome grafikos dizainerių!


Pastoviam bendradarbiavimui ieškome grafikos dizainerių, galinčių kurti:

  • logotipus,
  • virtualius reklaminius plakatus (statinius ir animuotus),
  • internetinių svetainių, parduotuvių dizainą,
  • įvairius vizualus verslams, norintiems siūlyti paslaugas portale.

Jūsų paslaugos būtų siūlomos portale esančioms įmonėms ir įmones kuriantiems žmonėms. Pagrindiniai kriterijai – patikimumas ir gebėjimas kurti akį traukiantį dizainą! Mes taip pat jus rekomenduosime į mus pasikreipusioms įmonėms ir asmenims!

Atlygis: sutartinė kaina už projektą. DERĖSIMĖS PAGAL JUS!

Grafikos dizaineriai
Ieškomi partneriai

Ieškome partnerių!


Ilgalaikiam bendradarbiavimui ieškome:

  • Įvairiuose Lietuvos miestuose ieškome žmonių, kurie norėtų atstovauti ir telkti žmonės jungtis "Verslo akseleratorius" asociaciją. www.vaasociacija.lt, kelti bei spręsti įvairius klausimus su vietinėmis savivaldomis. ”Verslo akseleratorius” asociacija pagalba ir steigiant verslą, ir skatinanti verslumą bei padedanti vystyti verslą nuo A iki Z. Asociacijos steigėjai ir nariai yra verslininkai ir profesionalai, padedantys vieni kitų verslams augti. Asociacijos bendruomenė skirta megzti naujas pažintis, vystyti pasitikėjimu grįstus santykius bei keistis kokybiškomis ir šiltomis verslo rekomendacijomis.
  • Užsienyje gyvenančių žmonių. Tapsite portalo ambasadoriais ir kviesite žmones bei verslus naudotis portalo paslaugomis užsienio šalyse. Ypač aktualu tiems, kurie dirba statybų srityje Europos šalyse. Vertinsime tai, jei sugebėsite įtraukti užsienio statybų įmones į portalą ir skatinsite įvairius bendradarbiavimus tarp Lietuvos ir užsienio įmonių.

Portalo partneriai galės administruoti jau esamus ir pritrauktus portalo klientus, verslus. Siūlysite paslaugas ir organizuosite klientų darbus.

BENDRADARBIAVIMAS visų pirma yra BENDRAVIMAS!

Turite minčių ar idėjų, kaip Jūsų pasiūlymas gali patobulinti portalą? Susisiekite, mums visada smagu bendrauti ir bendradarbiauti, nes portalas siūlo sąžiningą ir ilgalaikį bendradarbiavimą abipusiai naudingomis sąlygomis!


Jei susidomėjote, skambinkite tel. +37069808205
arba rašykite el.paštu info@programastatybai.ltVieta jūsų reklamai

Tapkite pasiekiamiausiais portalo paslaugų teikėjais!