Reklamuoti paslaugas

Siūlome aibę reklamos paslaugų tiek norintiems pradėti verslą, tiek rinkos senbuviams! Portale galite naudotis reklamos galimybėmis, jog taptumėte išskirtiniu paslaugų teikėju. Arba kreipkitės į „Programa statybai“ ekspertų komandą ir kartu sukursime nepriekaištingą reklamos strategiją internete ir socialiniuose tinkluose!

Paslaugų sąrašas

Visiems portalo lankytojams siūlomos šios paslaugos:
 • paslaugų teikėjo profilio „Mini svetainė“ sukūrimas (tekstas, nuotraukų parinkimas, informacijos sudėliojimas) 70€
 • paslaugų teikėjo profilis „Mini svetainė“ nuo 22,49€/mėn.
 • domeno administravimas ir instaliavimas (su nukreipimu į paslaugų teikėjo profilį arba jūsų sukurtą internetinę svetainę) 70€
 • logotipo sukūrimas 100€
 • Reklama portale:
  • paslaugų teikėjo baneris viršuje - 30€/mėn
 • sukursime grafinį dizainą::
  • statinis baneris - 20€
  • animuotas baneris - nuo 30€
  • baneris su 3D efektais – sutartinė kaina
  • galime naudoti ir jūsų sukurtą grafiką (pageidautinas dydis – 800x400px)
 • Facebook reklama (kompanijos sukūrimas, paleidimas, adaptavimas pagal reklamos rezultatus) - nuo 95€ + reklamos biudžetas
 • internetinių svetainių ar parduotuvių sukūrimas ir administravimas – nuo 250€
 • rinkodaros paslaugos (kiti marketingo kanalai, sklaida ir reklama per žiniasklaidą) – sutartinė kaina
 • paslaugų teikėjo profilio „Mini svetainė“ iškėlimas į PAGRINDINIO puslapio VIP juostą – 30€/mėn.
 • įmonės pristatymas (5-10 min.) „Programa statybai“ susitikimuose –50€
 • turinio marketingo paslaugos už itin patrauklią kainą galėsite į portalus publikuoti savo parašytą turinį. Galima rinktis iš daugiau nei 1000 Lietuvos ir užsienio portalų
Kaina: +PVM

Siusti užklausą portalo administracijai


0
Metinis portalo lankytojų skaičius
0
Portalo vartotojų
0
+
Portalo soc. tinklų auditorija
0
Užklausų per mėnesį

Registruokitės jau dabar

Registruokitės jau dabar

Nedelskite!


Registruokitės jau dabar ir raskite norimas paslaugas, arba tapkite paslaugų teikėju!

Paslaugos portalo lankytojams


Rinkitės iš begalės paslaugų savo verslo arba asmeniniams projektams!Paslaugų teikėjo ”Mini-svetainė”

Reklamuokite savo teikiamas paslaugas!

Susikurkite paslaugų teikėjo profilį „Mini svetainė“ ir tapkite matomi užsakovams ir verslams! Labai lengvai galėsite susikurti „Mini svetainę“, o eigoje turėsite galimybę keletos mygtukų paspaudimu keisti norimą informaciją ar pildyti nuotraukų bei pabaigtų darbų galeriją. Profilio nuoroda labai lengvai susiejama su jūsų norimu domenu, todėl net nebereikės kurtis atskiros internetinės svetainės!


PLAČIAU

Nuo šiol jūsų verslas dirbs efektyviau!


„Virtualus biuras“ – tai paslaugų paketas verslams, padėsiantis skaitmenizuoti buhalterinę apskaitą, darbuotojų ir klientų informaciją, stebėti ir vykdyti svarbias užduotis. Mūsų programuotojai ne tik sukurė kiekvieną sistemą, bet ir padarė taip, kad visą verslo informaciją galėtumėte stebėti vienoje vietoje iš bet kurio pasaulio taško!


PLAČIAU

Įgyvendinkite savo idėją!


Generalinės rangos pagalba įgyvendinsite dar tik galvoje esančias idėjas. Portalas „Programa statybai“ vienija profesionalius projektuotojus ir rangovus, kurie pasirūpins viskuo – nuo sąmatos apskaičiavimo iki galutinio projekto pridavimo registrų centre. Konkurso metodu būtent jūsų idėjai parinksime geriausius paslaugų tiekėjus, galinčius pasiūlyti idealiausią kainos ir kokybės santykį. O viso projekto vykdymo metu „Programa statybai“ taps JŪSŲ interesus atstovaujančiais tarpininkais.


PLAČIAU

Raskite geriausią įmonę savo projektui!


Portale paskelbsime skelbimą arba konkursą jūsų projektui! Jūsų vardu ieškosime paslaugų teikėjų, kurie geriausiai išpildys užsakymą ar net įgyvendins visą projektą! Surinkę pilną kandidatų sąrašą, sukursime lentelę su visa jums reikalinga informacija ir galėsite išsirinkti darbų vykdytoją pagal savo kriterijus! Derybų procese taip pat galime pagelbėti JUMS!


PLAČIAU

Gaukite pripažinimą visame portale!


Jeigu jūsų įmonė yra administruojama portale, joje dirba socialiai drausti darbuotojai ir įmonės buhalterija tvarkinga, jūs gausite pripažinimą! „Skaidrios įmonės“ ženklelis portalo lankytojams parodys, kad esate patikimi paslaugo teikėjai.


PLAČIAU

Plėskite savo įmonės žinomumą ir raskite naujų klientų!


Tiek portalo erdvėje, tiek interneto platybėse galime pasiūlyti begalę paslaugų, kurių pagalba jūsų įmonės teikiamos paslaugos ar prekės taps žinomesnės, o klientų ratas – didesnis! Siūlome efektyvius sprendimus, gebame tiksliai nustatyti tikslinę auditoriją ir pateikiame efektyvius reklamos rezultatus!


PLAČIAU

Raskite tai, ko ieškote!


Konkursų skiltyje paskelbkite paslaugų teikėjo paiešką ir jau netrukus turėsite eilę įmonių, norinčių pagelbėti jums! Skelbimuose galite ieškoti darbo pasiūlymų arba patys kontaktuoti su paslaugų teikėjais!


PLAČIAU

Darbo pasiūla ir CV


Ieškote darbo? Rinkitės iš daugybės gerai apmokamo darbo pasiūlymų statybų srityje! Arba susikurkite CV portale ir jį paskelbkite darbuotojų paieškos skiltyje. Ieškote darbuotojų? Rinkitės iš daugybės kandidatų mūsų darbuotojų paieškos puslapyje!


PLAČIAU


Vieta jūsų reklamai

Tapkite pasiekiamiausiais portalo paslaugų teikėjais!

 • Verslo Akseleratorius Asociacija