Išverskite šį puslapį į norima kalba:

BNI

UAB „Išskirtinio būsto statyba“ yra BNI MEMEL klubo narys Klaipėdoje. BNI ( www.bni.com ) yra tarptautinės verslo plėtros organizacija, padedanti verslams plėstis ir augti. BNI filosofija – laimi besidalinantys (angl. Givers Gain®). Jeigu jūsų verslas nori plėstis ir augti su patikimais bei patikrintais verslo partneriais kviečiame apsilankyti BNI MEMEL susitikime kiekvieną trečiadienį 06.30 val, Ibis Styles Klaipėda Aurora, viešbutis (Nemuno g. 51, Klaipėda). Norėdami apsilankyti BNI Memel klubo pusryčiuose prašome susisiekti su klubo prezidentu Ignu Mauza tel. Nr. +37065204704 ,el.p ignas@mauza.lt ir gausite visą reikalingą informaciją.
BNI MEMEL veikia bendradarbiavimo komanda BNI MEMEL STATYBŲ BK. Tai atskirų statybos industrijos sričių profesionalus vienijanti narių grupė, skirta keistis idėjomis, naudinga informacija ir rekomandacijomis tarp narių iš skirtingų Lietuvos miestų. UAB „Išskirtinio būsto statyba“ yra šios bendradarbiavimo komandos koordinatorius ir kviečia įvairių statybos  industrijos sričių (architektai, dizaineriai, įvairių statybinių medžiagų, gaminių (langai, durys, grindys ir t.t.) pardavėjus ir kt.) vadovus ar atsakingus asmenis tiek iš Klaipėdos, tiek iš kitų Lietuvos miestų atvykti kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį  į Klaipėdą  ir susitikit  17.00 val.  restorane “Perfe” (Priestočio g.30, Klaipėda). Susitikimo metu bus keičiamasi aktualia informaciją apie vykdomus įvairius projektus pajūryje (ir ne tik), reikalingus Rangovus, Subrangovus, gaminius, medžiagas ar kontaktus kituose miestuose ir pan. Siekiant kuo racionaliau išnaudoti susitikimo laiką, dalyvių skaičius ribojamas iki 50 dalyvių. Dalyviui nepavykus užsiregistruoti ir patekti į Susitikimą, jis visada laukiamas kitame Susitikime. Renginio metu bus vaišinamasi kava ir lengvais užkandžiais. Susitikimo kaina 5 eur/asm.
Registracija: tel. +370 605 07866, el.p. tiekimas@ibstatyba.lt, kontaktinis asmuo Indrė Melnikaitytė (facebook grupė BNI Memel statybų BK).

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 28053 kartus.