Išverskite šį puslapį į norima kalba:

Prekės

Palygink skirtingų e-parduotuvių kainas ir rask sau tinkamiausią variantą. Visos prekės ir visi pardavėjai – vienoje vietoje.

Portalo www.programastatybai.lt pagrindinis tikslas - padėti Jums greitai rasti dominančią prekę ar gaminį ir jos pardavėjus už konkurencingą rinkos kainą. Neradus tinkamos prekės pas mus, apsilankykite partnerių Jonukas.lt portale – čia rasite plataus vartojimo prekių (maisto, drabužių ir kt.)

Portalas www.programastatybai.lt jokių prekių nepardavinėja. Mes tik pateikiame Lietuvos internetinių parduotuvių statybinių medžiagų bei gaminių prekes ir geriausias jų kainas. Norėdami įsigyti kurią nors iš prekių, Jūs turite paspausti ant norimos parduotuvės nuorodos ir prekę nusipirkti joje nustatytomis sąlygomis bei taisyklėmis.

Portalas www.programastatybai.lt neprisiima atsakomybės už tinklalapyje pateiktų prekių bei jų kainų informaciją. Didelė dalis informacijos yra atnaujinama automatiškai ir gali skirtis nuo parduotuvėse pateiktos informacijos. Parduotuvėse pateikta informacija yra laikoma galiojančia, neginčijama ir galutine.

Jeigu turite savo internetinę parduotuvę prekiaujančia statybinei industrijai tinkančiomis prekėmis ar gaminiais, susisiekite su mumis ir reklamuokite savo prekes per programastatybai.lt portalą! Jeigu turite internetinę parduotuvę, prekiaujančia kitomis prekėmis, galite reklamuoti savo prekes per partnerių Jonukas.lt portalą.

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 1473 kartus.