Fiziniai asmenys

Registruotis

Vartotojo registracija

Slaptažodžio stiprumas:
Slaptažodis turi būti bent 8 simbolių
 
Kodėl privatūs asmenys renkasi mus?

Statotės namą, remontuojatės butą, sodą ar norite įsigyti baldų, šviestuvų, durų ir pan. - naudokis programos paslauga "Planai privatiems" ir gaukite pasiūlymus optimaliausiu rinkos kainos ir kokybės santykiu iš daugiau kaip 1400 statybos industrijos verslų bazės tik kelių paspaudimų dėka. Mūsų sistema leis sutaupyti laiko tiek vieniems, tiek kitiems. Jeigu ieškote statybinių medžiagų/gaminių ar paslaugų (pvz. statybininkų/architektų/dizainerių ar darbuotojų nuomos paslaugos ir t.t) paskelbkite konkursą ir Jūsų informacija bus iškart išsiųsta meistrams ar paslaugų teikėjams pagal Jūsų nurodytą kategoriją ir miestą arba pasinaudokite nemokama paslauga "Užsisakyti prekę ar paslaugą itin paprasta" .

Nauda dviguba - gaunate paslaugą ir žinote rinkos kainas, kas ženkliai palengvintų derybas su savo pasirinktais meistrais ar tiekėjais.

Privatus asmuo suvedęs reikalingus duomenis mūsų sistemoje gali iškart susikurti savo Vartotoją (žr. "Registruotis"). Sistemai patikrinus el.paštą bei mūsų konsultantui susisiekus registracijos metu nurodytais kontaktais, Vartotojas bus patvirtintas ir galės naudotis programa.

Ieškantiems darbo asmenims reikalinga užsiregistruoti ir prisijungus prie programos paspausti "Darbo pasiūla", užpildyti prašomus duomenis, programa sukurs Jūsų CV, kuris bus publikuojamas viešai www.programastatybai.lt portale.Vieta jūsų reklamai

Tapkite pasiekiamiausiais portalo paslaugų teikėjais!