Išverskite šį puslapį į norima kalba:

 

Užsisakyk prekę ar paslaugą itin paprastai!

Tai speciali portalo funkcija - taupantiems laiką ir norintiems greitai ir patogiai rasti bei išsirinkti sau reikalingą prekę, gaminį ar paslaugą iš portale registruotų tiekėjų ir rangovų!

Siųsk užklausą - gauk pasiūlymus - išsirink tinkamiausią.

Generalinės rangos paslauga

Portalo strateginių partnerių pagalba galime sėkmingai vystyti įvairius gyvenamųjų bei administracinių patalpų statybos projektus. Mus vienija didelę patirtį turintys kvalifikuoti bei sėkmingai dirbantys šios srities specialistai.

Plačiau
 
 

Įmonių įkūrimas, administravimas

Parduodame įvairiais metais įsteigtas naujas bei vykdžiusias veiklas UAB ir Mažasias bendrijas (MB). Įmonės paruoštos veiklai, su atidarytomis banko sąskaitomis, suformuotu įstatiniu kapitalu. Bendrovės neturi jokių skolų, finansinių ar kitokių įsipareigojimų.

Konsultuojame statybos įmones atestavimo klausimais. Padedame parengti dokumentus reikalingus įmonės atestavimui, pagal STR reikalavimus. Pateikiame dokumentus į Statybos produkcijos sertifikavimo centrą (SPSC). Gauname atestatą iš SPSC.

Plačiau

E-parduotuvės sukūrimas, talpinimas

Palygink skirtingų e-parduotuvių kainas ir rask sau tinkamiausią variantą. Visos prekės ir visi pardavėjai – vienoje vietoje.

Plačiau
 
 

Konkursai ir skelbimai

Programos naudotojai (atsižvelgiant kokiu programos planu naudojasi) gali skelbtis sau reikalingus darbų, medžiagų, gaminių ar paslaugų konkursu.

Programos vartotojai gali skelbti sau aktualią informaciją. Pagal skelbimo kategoriją, raktažodį ir vietovę. Visa informacija siunčiama Programoje registruotam verslui.

Plačiau

Įmonės portale "Mini-svetainė"

"Įmonės portale" paslauga „Mini svetainė“. Tai lyg jūsų verslo vizuali vizitinė kortelė, kuri padės pristatyti savo paslaugas ir prekes potencialiems klientams.

Plačiau
 
 

Darbo pasiūla ir CV

Susikurkite CV profilį ir atraskite darbą pagal savo kompetencijas ir vertybės. Darbdaviai mūsų platformoje randa puikių darbuotojų – išmėginkite ir Jūs!

Plačiau

Registruokitės jau dabar

Nedelskite! Kuo anksčiau užsiregistruosite, tuo greičiau įgysite patirties ir pranašumą prieš konkuruojančius specialistus.

Registracija

Portalo paslaugos verslui

Skelbkitės ir gaukite visą reikalingą informaciją savo verslui vienoje vietoje!

 
 

Kodėl verslui verta tapti portalo vartotoju?

Programa statybai unikali tuo, kad ši sistema vienija statybų bei statybinėmis medžiagomis ir gaminiais prekiaujančias įmones, individualiai dirbančius specialistus ir privačius klientus tam, jog visos suinteresuotos pusės gautų reikiamą informaciją, pagalbą ir paslaugas vienoje vietoje.

Mūsų sukurti sprendimai padės Jums kiekviename verslo vystymo etape – nuo palankiausio juridinio vieneto įregistravimo iki darbuotojų, naujų klientų paieškos, reklamos ar virtualaus biuro paslaugos. Esame subūrę profesionalių partnerių tinklą, kuris padės Jūsų verslui augti: sukurs e. parduotuvę, konsultuos statybų teisės, verslo ir reklamos klausimais.

Prisijungę prie programos, Jūs ne tik patogiai administruosite įmonę, bet ir būsite tikri, kad mūsų rekomenduojami partneriai bei kiti programos naudotojai yra verti Jūsų pasitikėjimo.

Programos veikla neapsiriboja tik Lietuva. Artimiausiu metu vos kelių mygtukų paspaudimu galėsite rasti partnerių ar darbuotojų kitose Europos ar Artimųjų Rytų šalyse.

 

Iškilo sunkumų? Mes galime padėti.

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 8435 kartus.

Horizontali reklama (užsakyti)