Išverskite šį puslapį į norima kalba:

 

Užsiregistruokite

IR TAPKITE MŪSŲ PARTNERIAIS

Įmonės logotipas

(JPG, PNG, GIF)
 

"Partneriai" - tai pozicija įmonės kuri be savo pagrindinės veiklos dar norėtų kartu su kitu verslu dalyvauti įvairiuose konkursuose tame tarpe ir Viešuosiuose pirkimuose bei turintys ieškomą kvalifikaciją ar reikalingą konkurso sąlygą ir automatiškai gauti informaciją (žr. "Ieškomi partneriai").

 

"Užsakovas" - tai pozicija įmonės (nebūtinai iš statybos industrijos sektoriaus tai galėtų būti pvz. klinika, gamykla, viešbutis ar restoranas ir pan.) kuri nori pasiskelbti konkursą reikalingiems atlikti ar įsigyti statybos darbams, medžiagoms, gaminiams, paslaugoms ir pan.

 

"Specialistas" - tai asmuo turintis atitinkamą išsilavinimą ir/ar atestatą bei turi savo juridinį statusą (ind.veikla, MB ar kt.)

 

Klientų ir partnerių atsiliepimai

 

Programoje esančių įmonių skaičius

1185

Užsiregistravusiam verslui galima susikurti savo vartotoją ir prisijungti prie Programos:

  • spauskite "Prisijungti" (viršuje dešinėje spausti ) atsidariusiame lange paspauskite "Sukurti naują vartotoją". Įvedus reikalingus duomenis bei sugalvojus savo vartotojo vardą ir slaptažodį susikursite savo vartotoją.
  • tada galėsite prisijungti prie Programos ("Valdymo skydo") ir pradėti naudotis Programa.

Svarbu - prisijungti prie programos gali tik pirma užsiregistravę verslai t.y pirma reikia užsiregistruoti savo verslą Programoje.

Įmonėms Ieškančioms darbuotojų "Valdymo skyde" paspausti "Naujas darbo skelbimas", užpildyti prašomus duomenis, programa sukurs Jūsų darbo skelbimą, kuris bus publikuojamas viešai www.programastatybai.lt portale.

Kilus klausimams prašome susisiekti telefonu: +370 605 07866, e-paštu: komercija@programastatybai.lt komercijos direktorė Indrė Melnikaitytė.

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 3550 kartus.