Išverskite šį puslapį į norima kalba:

 

Užsiregistruokite

IR TAPKITE MŪSŲ PARTNERIAIS

(JPG, PNG, GIF)

Įmonės logotipas

 

"Kita" - tai pozicija kai nerandate savo įmonės veiklos, rūšies ar porūšio nurodykite kuri tiksliai nusako Jūsų įmonės veiklą. Pažymėjus "Kita" su Jumis bus susisiekta ir išsiaiškinus, sistema papildyta trūkstama informacija. Ačiū už bendradarbiavimą.

 

"Užsakovas" - tai pozicija įmonės (nebūtinai iš statybos industrijos sektoriaus tai galėtų būti pvz. klinika, gamykla, viešbutis ar restoranas ir pan.) kuri nori pasiskelbti konkursą reikalingiems atlikti ar įsigyti statybos darbams, medžiagoms, gaminiams, paslaugoms ir pan.

 

"Specialistas" - tai asmuo turintis atitinkamą išsilavinimą ir/ar atestatą bei turi savo juridinį statusą (ind.veikla, MB ar kt.)

 

Klientų ir partnerių atsiliepimai

 

Programoje esančių įmonių skaičius

1260

Užsiregistravusiam verslui galima susikurti savo vartotoją ir prisijungti prie Programos:

  • spauskite "Prisijungti" (viršuje dešinėje spausti ) atsidariusiame lange paspauskite "Sukurti naują vartotoją". Įvedus reikalingus duomenis bei sugalvojus savo vartotojo vardą ir slaptažodį susikursite savo vartotoją.
  • tada galėsite prisijungti prie Programos ("Valdymo skydo") ir pradėti naudotis Programa.

Svarbu - prisijungti prie programos gali tik pirma užsiregistravę verslai t.y pirma reikia užsiregistruoti savo verslą Programoje.

Įmonėms Ieškančioms darbuotojų "Valdymo skyde" paspausti "Naujas darbo skelbimas", užpildyti prašomus duomenis, programa sukurs Jūsų darbo skelbimą, kuris bus publikuojamas viešai www.programastatybai.lt portale.

Kilus klausimams prašome susisiekti telefonu: +370 646 28550, e-paštu: komercija@programastatybai.lt portalo administratorė Lina Kulikovienė.

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 6813 kartus.