Įmonių steigimas, vystymas ir administravimas


REALIZUOSIME JŪSŲ VERSLO IDĖJĄ

SUSISIEKITE JAU DABAR! Mes patarsime visais buhalteriniais ir steigimo klausimais, padėsime užregistruoti juridinį vienetą. Taip pat rasime pirmuosius klientus, darbuotojus, kursime ryšį tarp jūsų naujos įmonės ir tiekėjų. Sukursime pilną reklamos strategiją ir pasirūpinsime, kad jūsų verslas taptų reikšmingu rinkos dalyviu! O, pasinaudoję portalo suteiktais įrankiais, turėsite galimybę įmonę itin lengvai administruoti MB „Programa statybai“ platformoje!

Įmonių steigimasPagal JŪSŲ reikalavimus padėsime įkurti UAB ar MB:norimais parametrais:


 • įmonės įregistravimas ir steigimas (jei įmonę administruos portalas) - 50€ + steigimo mokesčiai
 • įmonės įregistravimas ir steigimas - 150€ + steigimo mokesčiai

PASIRŪPINSIME:


 • jog įmonė ne tik būtų įregistruota, bet ir gautų visas reikalingas licencijas veiklai vykdyti,
 • kad steigiant MB nereikėtų 1000€ įstatiniam kapitalui suformuoti,
 • jog perdavimo sandoriui būtų pilnai paruošti visi dokumentai ir būtų TAUPOMAS JŪSŲ LAIKAS,
 • kad veiklą galėtumėte pradėti iškart.

GALITE ĮSIGYTI JAU ĮREGISTRUOTĄ ĮMONĘ:


 • 2022-12-22 – MB „Pajūrio aidas“ – kaina nuo 200€ + PVM
 • 2022-12-22 – MB „Jūsų apdaila“ – kaina nuo 200€ + PVM

KONTAKTAI

Reklamos paslaugos efektyviam verslo startui


Turite puikią verslo idėją, bet sunku atrasti tinkamą reklamos galimybę, gąsdina soc. tinklų reklamos kaštai? Ne bėda! Savo verslą galėsite reklamuoti „Programa statybai“ erdvėje už ITIN GERĄ KAINĄ! Mes jums sukursime:

 • unikalų domeną, kuris nuvestų į jums sukurtą paslaugų teikėjo puslapį ''Mini svetainė" šiame portale,
 • paštą su įmonės domeno adresu,
 • efektyvią reklamos ir komunikacijos strategiją už „Programa statybai“ portalo ribų, strategiją įgyvendinsime,
 • jūsų verslo „Mini svetainę“ reklamuosime portalo „Facebook“ paskyroje. Sukursime skelbimą, reklamuojantį jūsų verslą ir nukreipiantį žmones būtent į JŪSŲ „Mini svetainę“. „Programa statybai“ pasiekiamumas „Facebook“ – didelis, todėl garantuojame reklamos rezultatus.

Negana to, PORTALO EKSPERTAI JUS KONSULTUOS iškilus bet kokiems klausimams. Užtikrinsime, kad jūsų verslas būtų pastebimas visoje rinkoje, o jums beliks tik užtikrinti, kad teikiama prekė ar paslauga savo kokybe išlaikytų klientus ir aukštą įmonės reputaciją!


Sužinoti daugiau

Paslauga „Virtualus biuras“
„Programa statybai“ komanda pasirūpins VISAIS jūsų įmonės administraciniais ir organizaciniais reikalais. Mes pasirūpinsime:

 • įmonės buhalterija, administraciniais ir organizaciniais reikalais,
 • virtualių sistemų sukūrimu, kurių pagalba galėsite daug efektyviau valdyti inventorių, susitikimus, darbų grafikus ir užduotis,užsakymus, pirkimus ir buhalteriją.

Kaina: nuo 150€/mėn. + PVM


Sužinoti daugiau

Maksimali nauda JUMS!

Šios paslaugos – tai geriausias būdas optimizuoti jūsų verslo veiklą ir plėstis!


Galimybių gausa

Naudodamiesi „Programa statybai“ siūlomomis paslaugomis, jūs turėsite priėjimą prie nuolat atnaujinamos informacijos: klientų užklausų, darbo paraiškų, skelbimų. Šiame portale – be galo daug galimybių, kuriomis galėsite pilnai pasinaudoti!

Efektyvus administravimas

Pamirškite popierizmą! Visais įmonės administraciniais reikalais galėsite pasirūpinti greitai ir vienoje vietoje! O portalo ekspertai galės jus konsultuoti VISAIS iškilusiais klausimais.

Greita komunikacija

Iškilus bet kokiems nesklandumams eigoje, kuo greičiau juos išspręsime. „Programa statybai“ komanda greitai reaguoja į visus klausimus ir problemas, siekiant kuo sklandžiau ir greičiau jas išspręsti.

Didelė bendruomenė

Bendradarbiaudami su portalo komanda, jūsų verslas taps didelės bendruomenės dalimi. Nauji klientai, tiekėjai, kiti verslai – pasiekiami vos už keleto paspaudimų! Negana to, galėsite dalyvauti kiekvieną mėnesį organizuojamuose „Programa statybai“ virtualiuose susitikimuose, kur turėsite galimybę tik dar smarkiau plėsti savo ryšius!