„"Verslo akseleratorius“ asociacija jau Rokiškyje: kaip gauti paramą ir plėtoti savo verslą

Vasario 27 dieną organizuojamas Rokiškio rajono savivaldybės administracijos ir asociacijos „Verslo akseleratorius“ informacinis renginys, kurio pagrindinė tema „Smulkaus ir vidutinio verslo kūrimo ir plėtros galimybės Rokiškio rajone“. Renginys visų patogumui vyks dviem būdais: kontaktiniu ir nuotoliu.

Kvietimas

KADA: Vasario 27 d. 16-18 val. (Lietuvos laiku)

KUR: Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešoji biblioteka, II a. salė (Nepriklausomybės a. 16, LT-42117, Rokiškis).

RENGINYS: „Smulkaus ir vidutinio verslo kūrimo ir plėtros galimybės Rokiškio rajone“.

TIKSLAS: supažindinti su Rokiškio rajono savivaldybės teikiama parama smulkiam ir vidutiniam verslui, diasporos vykdoma politika, pristatyti asociacijos „Verslo akseleratorius“ veiklą ir galimybes rajono verslui, bei pasidalinti savivaldybės socialinių-ekonominių partnerių 2024 m. naujienomis ir aktualijomis verslui.

AUDITORIJA: planuojantys kurti verslą ar jau jį įkūrę rajono verslo subjektai, diasporos atstovai, kitų šalies savivaldybių ir įvairių institucijų atstovai.

Renginys NEMOKAMAS.

REGISTRACIJA

Siekia bendradarbiavimo

"Verslo konsultantas" asociacijos steigėjas Mindaugas Citavičius dėkingas Rokiškio rajono savivaldybės administracijai už tokią parodytą iniciatyvą, kai tuo tarpu kitos Savivaldybės dar snaudžia, Rokiškis jau kviečia visus dalyvauti pirmajame tokiame renginyje Lietuvoje, į kurį bus pakviesta vietinė bendruomenė, Rokiškio ir Lietuvos verslai, lietuviai gyvenantys užsienyje (nuotoliu). Renginio kuratorius – Rokiškio savivaldybės vicemeras Antanas Taparauskas.

Pasak M. Citavičiaus, šio renginio tikslas susipažinti su Rokiškio kraštu bei verslais, išgirsti naujienas iš vietinės Savivaldos atstovų, užmegzti kontaktus su verslais Rokiškyje ir Lietuvoje. Skatinti bendradarbiavimą su tautiečiais užsienyje. M. Citavičius įsitikinęs, kad Lietuva yra puiki šalis verslui kurti ir plėtoti, ir nori, kad tai žinotų ir tautiečiai, kurie gyvena kitose šalyse. Jis ragina juos prisijungti prie asociacijos rengiamų susitikimų, kurie vyksta internetu ir yra skirti bendrauti, keistis patirtimi ir idėjomis.

„Tautiečiai yra veiklūs, kūrybingi ir turintys daug žinių ir kompetencijų, kurios galėtų būti naudingos Lietuvos verslui. Mūsų šalyje yra daug galimybių ir privalumų verslininkams, todėl nereikia bijoti grįžti į savo kraštą. Išgirskite: asociacijos tikslas yra parodyti, kad Lietuvoje nėra taip jau blogai, kaip kartais galvojama, ir kad čia yra daug teigiamų pokyčių ir iniciatyvų. Palaikykime vieni kitus. Palaikykime verslininkus, padėkime besikuriantiems, nepamirškime jau įsikūrusių. Tik kartu bendradarbiaudami pasieksime gerovės“, – įsitikinęs asociacijos steigėjas.

Gera žinia!

Artimiausiu metu asociacijos svetainėje www.vaasociacija.lt atsiras grafos, kur asociacijos nariai galės kelti įvairius skelbimus bei informaciją apie reikalingus atlikti darbus ar paslaugas, talpinti darbo skelbimus ar itin paprastai kurti savo CV svetainės pagalba.

Manoma, jog tai paskatins asociacijos narių bendradarbiavimą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, nes asociacijos nariams tai bus NEMOKAMA paslauga.

Noriai dalinasi sukaupta patirtimi

„Verslo akseleratorius“ asociacija, kurios steigėjai yra teisininkai, rinkodaros, viešųjų ryšių specialistai, verslo konsultantai, žmonės gebantys rengti ir administruoti projektus, kurie noriai dalinasi savo sukaupta patirtimi (www.vaasociacija.lt)

Asociacijos tikslas skatinti kuo daugiau žmonių užsiimti nuosavu verslu bei didinti smulkių ir vidutinių (SVV) įmonių skaičių, padėti jau veikiančioms SVV įmonėms, apjungti pajėgas ir kartu augti, suteikti galimybių kooperuotis, padėti verslams pasinaudoti paramos priemonėmis, bendradarbiauti su vietos savivaldos atstovais bei tautiečiais užsienyje.

Čia galite susipažinti su paskutiniu asociacijos suorganizuotu renginiu: www.vaasociacija.lt/bendras-tikslas-bendra-sekme/

construction

Programa statybai, MB

Efektyvesnis statybos verslo valdymas ir administravimas

Vieta jūsų reklamai

užsakykite
 reklamą mūsų portale


Vieta jūsų reklamai

Tapkite pasiekiamiausiais portalo paslaugų teikėjais!

  • MB Laimosta