„Programa statybai“ – pasiūlymai ir verslui, ir klientams

Ar šiuo metu ieškote specialistų, kurie padėtų sukurti svajonių namus? O galbūt turite statybų įmonę ir ieškote klientų arba partnerių? Tada sužinokite daugiau apie portalo „Programa statybai“ pasiūlymus, kurie padės tai pasiekti!

Statybų planavimas – viskas vienoje vietoje

Ar norite susikurti savo svajonių būstą, tačiau dar nežinote, kaip pradėti? „Programa statybai“ jums turi daugybę pasiūlymų ir čia kiekvienas klientas galės rasti tokius savo srities specialistus, kurie atitinka projekto poreikius, bet svarbiausia, kad klientas renkasi iš daugiau pasiūlymų, kas padeda atlikti įvairius palyginimus, diskutuoti dėl kainų ir t.t.

Taigi, kokios paslaugos jūsų laukia portale https://programastatybai.lt/? Pavyzdžiui, planas „Statybai“ puikiai tiks tiems klientams, kurie nori kokybiškai įgyvendinti projektą nuo pradžios iki pabaigos. 

Jeigu pasirinksite šį planą, portale galėsite itin lengvai paskelbti konkursą, peržiūrėti ir palyginti geriausius pasiūlymus bei pasirašyti sutartis su tais specialistais, kurių kvalifikacijos atitinka jūsų norus. Žinoma, tai tikrai nėra pasiūlymų pabaiga! Portale jūs galėsite pasinaudoti darbų kokybės ir vykdymo terminų kontrolės paslauga, kuri užtikrins, kad projektas būtų įgyvendintas kokybiškai ir iki galo.

Architektų arba interjero dizainerių paslaugos, sąmatos apskaičiavimas, konsultacijos teisiniais klausimais – tai ir dar daugiau galite rasti šiame portale! Jeigu norite visus darbus suplanuoti vienoje vietoje ir rasti kvalifikuotus specialistus ilgalaikiams arba trumpalaikiams darbams, „Programa statybai“ gali jums pagelbėti.

Turite verslą? Prisijunkite prie portalo „Programa statybai“!

Žinoma, „Programa statybai“ portalas taip pat yra skirtas ir įvairiems verslams, kurie nori atrasti savo vietą statybų rinkoje. Ar dar tik planuojate įsteigti savo įmonę? O gal jau esate susikūrę savo verslo pagrindus, tačiau ieškote naujų klientų, tiekėjų arba verslo partnerių? Tada prisijunkite prie šio unikalaus portalo, kuris vienija daugybę savo srities profesionalų. Taigi, kokiomis specialiomis paslaugomis galite pasinaudoti, jeigu esate arba tapsite „Programa statybai“ vartotojais?

Jums pravers paslauga „Mini svetainė“, kuri yra tarsi virtuali vizitinė verslo kortelė, kur potencialūs klientai matys ne tik jūsų siūlomas paslaugas, bet ir jau atliktus darbus, o tai palengvina klientų apsisprendimą!

Vienas iš puikių pavyzdžių – www.ppklaipedoje.lt („Paslaugų paketas Klaipėdoje“). Ši įmonė yra „Programa statybai“ portalo strateginė partnerė ir klientams garantuoja ne tik išskirtinę darbų kokybę, bet ir optimalią kainą, kuri padės dar labiau džiaugtis savo projektais. Šioje mini svetainėje galite peržiūrėti įmonės „Paslaugų paketas Klaipėdoje“ darbų galeriją – čia rasite tiek automobilių aikštelės, tiek prekybos centro, tiek buto remonto ar net darbų Klaipėdos „Akropolyje“ nuotraukas, kurios parodo teikiamų paslaugų įvairovę.

Portale „Programa statybai“ jūsų verslo laukia ir daugybė kitų paslaugų. Skelbimų ar konkursų paskelbimas, darbuotojų paieškos – ar ieškotės partnerio arba partnerių, kurie padėtų atlikti kai kuriuos projekto darbus? O gal norite kartu dalyvauti viešame konkurse? Tada galite pasinaudoti portalo partnerių paieška ir paskelbti, kokių kvalifikacijų jums trūksta ir ieškotės partnerio. Taip pat pagalvokite apie tinkamą aplikavimo terminą, kuris padės jums laiku surasti šiuos specialistus.

Šie ir daugybė kitų pasiūlymų tiek privatiems klientams, tiek įvairiems statybų verslams jūsų laukia portale „Programa statybai“, todėl prisijunkite jau dabar ir pasinaudokite įvairiais portalo privalumais! 

Tags : Programa statybai, MB

construction

Programa statybai, MB

Efektyvesnis statybos verslo valdymas ir administravimas

Vieta jūsų reklamai

užsakykite
 reklamą mūsų portale


Vieta jūsų reklamai

Tapkite pasiekiamiausiais portalo paslaugų teikėjais!

  • Verslo Akseleratorius Asociacija