Generalinė ranga

Generalinės rangos pagalba įgyvendinsite dar tik galvoje esančias idėjas. Portalas „Programa statybai“ vienija profesionalius projektuotojus ir rangovus, kurie pasirūpins viskuo – nuo sąmatos apskaičiavimo iki galutinio projekto pridavimo registrų centre. Konkurso metodu būtent jūsų idėjai parinksime geriausius paslaugų tiekėjus, galinčius pasiūlyti idealiausią kainos ir kokybės santykį. O viso projekto vykdymo metu „Programa statybai“ taps JŪSŲ interesus atstovaujančiais tarpininkais.

Statybos rangos sutartis sudaroma dviem principais:

  • „Atviros knygos“ principu, kuomet sutartas rangovo antkainis priskaičiuojamas ant kiekvienos tiesioginės išlaidos. Šiuo atveju užsakovas turi galimybę prisijungti prie portalo paskyros ir stebėti visas statybos išlaidas tiesiogiai ir sekti savo projekto biudžeto paskirstymą, teikti pastabas ar siūlymus,
  • Fiksuotos kainos principu, kai apskaičiuojama visa sąmata ir darbų kaina.

„Programa statyba“ tarpininkauja viso projekto vykdymo metu. Tarpininkaudami teikiame:

  • Finansinius apskaičiavimus. Parengiame sąmatas ir biudžetus, paruošiame projekto planą.
  • Projektuotojų parinkimą. Užtikrinsime, kad jūsų statinio idėja apsiimtų tinkami projektuotojai, gebantys sukurti logiškus ir patrauklius pastato brėžinius jums ir statybos darbų vykdytojams.
  • Statybos darbų priežiūrą, kokybės kontrolę.Prižiūrėsime, koordinuosime tinkamą darbų vykdymą. Vykdysime techninę priežiūrą.
  • Biudžeto priežiūrą. Užtikrinsime, kad rangovas projekto biudžetą išnaudotų tinkamai ir tikslingai.
  • Statinių pridavimo paslaugas. Padėsime sutvarkyti visus dokumentus ir pasirūpinsime, kad statinys būtų tvarkingai priduotas Registrų centre bei pripažintas tinkamu eksploatacijai.

Viso projekto metu esame užsakovo, t.y JŪSŲ, atstovai. Kilus ginčui, visada stojame į užsakovo pusę ir problemas sprendžiame civilizuotai, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

KONTAKTAI

Siusti užklausą portalo administracijai


Nauda JUMS
Punktualumas

Mes parinksime tokius rangovus, kurie niekada jūsų nepaves – aiškiai komunikuos, laikysis punktualumo ir sutarties sąlygų!

Patogumas

Naudodamiesi generalinės rangos paslauga, jūs didžiąją dalį sunkaus darbo deleguojate mums. Nebereikės patiems ieškoti darbų vykdytojų, nereikės pergyventi dėl darbų kokybės ir projekto atsiperkamumo, atsisveikinsite su popierizmu priduodant statinį Registrų centre.

Kokybė

Parinkdami rangovus jūsų projektui vykdyti, renkamės tik iš kvalifikuotų profesionalų, kurių kokybę gali paliudyti eilė buvusių užsakovų. Jūsų projektas atsidurs gerose rankose.

Saugumas

Viso statybų proceso metu bus laikomasi aukščiausių saugumo standartų. Jūsų statinys bus modernus, ekologiškas, o svarbiausia – saugus.

Registruokitės jau dabar
NEDELSKITE!

Kuo anksčiau užregistruosite, tuo greičiau įgysite patirties ir pranašumą prieš konkuruojančius specialistus.

Registracija

Įmonės portale
”Mini-svetainė”


Puiki portalo "Mini svetainė" paslauga verslui, kuri yra tarsi įmonės virtuali vizitinė kortelė. Svetainėje paprasta įkelti ar keisti info ir pačiam, kas svarbu šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje. Lengvai susiejama su domenu pvz. www.ppklaipedoje.lt Leiskite portalui įdarbinti Jūsų svetainę ir gaukite Užsakovų užklausas tiesiogiai!


PLAČIAU

Virtualus biuras


Apskaitai naudojame moderniausią programinę įrangą debesyje - buhalterinės apskaitos sistemą, kuri padeda ir patiems klientams savarankiškai atlikti daug įmonei reikalingų kasdienių operacijų, matyti savo įmonės finansinę situaciją ir pan., o tai leidžia mums operatyviai teikti aukštos kokybės paslaugas už konkurencingą kainą!


PLAČIAU

Generalinės rangos
paslauga


Portalo strateginių partnerių pagalba galime sėkmingai vystyti įvairius gyvenamųjų bei administracinių patalpų statybos projektus. Mus vienija didelę patirtį turintys kvalifikuoti bei sėkmingai dirbantys šios srities specialistai.


PLAČIAU

Konkursavimas


Portale paskelbsime už Jus skelbimą ar konkursą pagal Jūsų pateiktą informaciją! Kontaktuosime su verslais, kurie gali atlikti jūsų pageidaujamą paslaugą! Išplatinsime informaciją apie Jums reikalingas paslaugas, medžiagas ar gaminius portalo soc.tinklų auditorijai! Jums bus pateikta aiški lentelė su susidomėjusių įmonių kontaktine informacija! O gal norite portalo pagalba konkursuotis, pats? Susisiekite!


PLAČIAU

Skaidrus verslas


Tai pilnai portalo administruojami verslai. Visi dirbantys įmonėse darbuotojai turi ID kodus, yra socialiai drausti. Darbai vykdomi pagal sutartis, išrašomos sąskaitos, suteikiamos darbų garantijos! Šiose įmonėse dažnai dirba ir patys savininkai, kas garantuoja darbo kultūrą, kokybę bei terminų laikymąsi! Norite pradėti savo verslą - PASIKALBĖKIME! Jūs visada galite paskambinę bet kuriai portalo administruojamai įmonei pasidomėti, kaip sekasi verslui bendradarbiauti su Programa statybai portalu!


PLAČIAU

Reklama


Mūsų portalas taip pat siūlo reklamos paslaugą, kuri padeda pasiekti didesnį potencialių klientų ratą ir sukurti stipresnį prekinį ženklą. Mes teikiame reklamos sprendimus, atsižvelgdami į Jūsų verslo poreikius, kad galėtumėte efektyviai pasiekti savo tikslinę auditoriją ir pasiekti didesnę sėkmę.


PLAČIAU

Konkursai ir skelbimai


Portalo vartotojai gali skelbti įvairius konkursus ar skelbimus. Jūsų kontaktinė informacija bus rodoma viešai, o portale registruoti verslai, kurių veikla atitinka konkurso ar skelbimo raktažodžius, operatyviai gaus atitinkamus pranešimus!


PLAČIAU

Darbo pasiūla ir CV


Darbdaviai mūsų platformoje randa puikių darbuotojų – išmėginkite ir Jūs!


PLAČIAU


Vieta jūsų reklamai

Tapkite pasiekiamiausiais portalo paslaugų teikėjais!