Išverskite šį puslapį į norima kalba:

 

Užsisakyk prekę ar paslaugą itin paprastai!

Tai speciali portalo funkcija - taupantiems laiką ir norintiems greitai ir patogiai rasti bei išsirinkti sau reikalingą prekę, gaminį ar paslaugą iš portale registruotų tiekėjų ir rangovų!

Siųsk užklausą - gauk pasiūlymus - išsirink tinkamiausią.

Planas Statybai

PLANAS STATYBAI - tai atvira galimybė planuojantiems statytis savo svajonių būstą ar atlikti remontą ir gauti profesionalias ekspertų konsultacijas nuo-iki, kurios padės sutaupyti laiką bei pinigus, pasirinkti tinkamus rangovus ar tiekėjus ir taip pasistatyti kokybišką namą.

Plačiau
 
 

Įmonių steigimas, administravimas

Parduodame įvairiais metais įsteigtas naujas bei vykdžiusias veiklas UAB ir Mažasias bendrijas (MB). Įmonės paruoštos veiklai, su atidarytomis banko sąskaitomis, suformuotu įstatiniu kapitalu. Bendrovės neturi jokių skolų, finansinių ar kitokių sipareigojimų.

Konsultuojame statybos įmones atestavimo klausimais. Padedame parengti dokumentus reikalingus įmonės atestavimui, pagal STR reikalavimus. Pateikiame dokumentus į Statybos produkcijos sertifikavimo centrą (SPSC). Gauname atestatą iš SPSC.

Plačiau

Registruokitės jau dabar

Nedelskite! Kuo anksčiau užsiregistruosite, tuo greičiau įgysite patirties ir pranašumą prieš konkuruojančius specialistus.

Registracija

Portalo paslaugos privatiems

Skelbkitės ir gaukite visą reikalingą informaciją vienoje vietoje!

 
 

Kodėl verta tapti portalo vartotoju?

Programa statybai unikali tuo, kad ši sistema vienija statybų bei statybinėmis medžiagomis ir gaminiais prekiaujančias įmones, individualiai dirbančius specialistus ir privačius klientus tam, jog visos suinteresuotos pusės gautų reikiamą informaciją, pagalbą ir paslaugas vienoje vietoje.

Mūsų sukurti sprendimai padės Jums išsirinkti optimaliausią Rangovą, paslaugos ar prekės Tiekėją, gauti visas reikalingas konsultacijos ( Planas "Namai" ).

Norintiems pradėti savo verslą padėsime kiekviename verslo vystymo etape – nuo palankiausio juridinio vieneto įregistravimo iki darbuotojų, naujų klientų paieškos, reklamos, virtualaus biuro paslaugų. Esame subūrę profesionalių partnerių tinklą, kuris padės Jūsų verslui augti: sukurs e. parduotuvę ar svetainę, konsultuos statybų teisės, verslo ir reklamos klausimais bei pasiūlys statybos darbų užsakymų.

 

Iškilo sunkumų? Mes galime padėti.

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 8589 kartus.

Horizontali reklama (užsakyti)