„Virtualus biuras“


Paslaugų paketas jūsų verslo efektyvumui gerinti!

 • Naujai ar esamai įmonei (jei reikės) pateiksime visus reikalingus duomenis į VMI, Sodra, Registrų centrui, sutvarkysime posistemėje JANGIS, JADIS, sukuriame prisijungimus prie CVP IS, padedame pateikti dokumentus.
 • Nupirksime domeną, sutvarkysime el. pašto paslaugas, sukursime logotipą, internetinę svetainę ar e-parduotuvę, pasirūpinsime skelbimais, konkursais ar verslo REKLAMA!
 • Pilnas įmonės administravimas: buhalterija, sutartys, darbų nurašymo aktai, sąskaitos, įsakymai, prašymai, įvairūs raštai, MB naujų narių įtraukimas/pašalinimas ir t.t. Mes tampame įmonės ir teisininkais, ir buhalteriais, ir vadybininkais, ir patarėjais ir DARBO SIŪLYTOJAIS! Smagu, kad rinkoje alternatyvos dar NĖRA!
 • Paskelbsime Jums aktualius skelbimus ar konkursus! Dirbsime kaip PARTERIAI, nes mes esame suinteresuoti, kad Jūsų verslas gautų pajamas, visada RINKOJE būtų matomas!

Apskaitos sistemosSukurtų sistemų dėka, galime valdyti VISĄ įmonės veiklą itin greitai. Esame aprūpinę moderniausia programine įranga, kurios pagalba įmonės administravimo darbas tampa efektyvesnis ir greitesnis! Programinės įrangos pagalba galime:

 • stebėti įmonės finansinę situaciją gyvai – klientų skolas, pardavimus, inventoriaus vertę;
 • vienoje vietoje turėti ir valdyti svarbią darbuotojų informaciją – atostogų grafikus, susirgimus, darbo grafikus;
 • operatyviai išrašyti sąskaitas;
 • valdyti užsakymus, įmonės išlaidas;
 • detaliai stebėti inventoriaus situaciją – nuostolius, perteklius, turimas prekes ir/ar medžiagas;
 • kaupti klientų ir potencialių klientų duomenų bazę, vykdyti pardavimus, stebėti vykdomus sandėrius (CRM);
 • skelbti įmonių konkursus, dėti skelbimus ar ieškoti darbuotojų;
 • Programinė įranga sujungia visas šias įmonės veiklos dalis į vieną vietą, kur galima detaliai stebėti bendrą verslo situaciją ir teikia kokybiškas REKOMENDACIJAS! Daugiau jokių popierinių ataskaitų, netikslumų bei begalinių dokumentų senose biuro spintose!

  Kaina: nuo 100€/mėn. tik verslo administravimas arba 150€/mėn. kartu su buhalterija. Kaina+ PVM

  KONTAKTAI

Reklamos paslaugos efektyviam verslo startui


Turite puikią verslo idėją, bet sunku atrasti tinkamą reklamos galimybę, gąsdina soc. tinklų reklamos kaštai? Ne bėda! Savo verslą galėsite reklamuoti „Programa statybai“ erdvėje už ITIN GERĄ KAINĄ! Mes jums sukursime:

 • unikalų domeną, kuris nuvestų į jums sukurtą paslaugų teikėjo puslapį ''Mini svetainė" šiame portale,
 • paštą su įmonės domeno adresu,
 • kelių mygtukų paspaudimu išrašyti sąskaitas,
 • efektyvią reklamos ir komunikacijos strategiją už „Programa statybai“ portalo ribų, strategiją įgyvendinsime,
 • jūsų verslo „Mini svetainę“ reklamuosime portalo „Facebook“ paskyroje. Sukursime skelbimą, reklamuojantį jūsų verslą ir nukreipiantį žmones būtent į JŪSŲ „Mini svetainę“. „Programa statybai“ pasiekiamumas „Facebook“ – didelis, todėl garantuojame reklamos rezultatus.

Negana to, PORTALO EKSPERTAI JUS KONSULTUOS iškilus bet kokiems klausimams. Užtikrinsime, kad jūsų verslas būtų pastebimas visoje rinkoje, o jums beliks tik užtikrinti, kad teikiama prekė ar paslauga savo kokybe išlaikytų klientus ir aukštą įmonės reputaciją!


Sužinoti daugiau

PORTALE ADMINISTRUOJAMOS SKAIDRIAI DIRBANČIOS ĮMONĖS


Jūs visada galite pasiskambinę pasidomėti, kaip sekasi verslui bendradarbiauti su Programa statybai portalu.Visos įmonės

Maksimali nauda JUMS!
Galimybių gausa

Naudodamiesi „Programa statybai“ siūlomomis paslaugomis, jūs turėsite priėjimą prie nuolat atnaujinamos informacijos: klientų užklausų, darbo paraiškų, skelbimų. Šiame portale – be galo daug galimybių, kuriomis galėsite pilnai pasinaudoti!

Efektyvus administravimas

Pamirškite popierizmą! Visais įmonės administraciniais reikalais galėsite pasirūpinti greitai ir vienoje vietoje! O portalo ekspertai galės jus konsultuoti VISAIS iškilusiais klausimais.

Greita komunikacija

Iškilus bet kokiems nesklandumams eigoje, kuo greičiau juos išspręsime. „Programa statybai“ komanda greitai reaguoja į visus klausimus ir problemas, siekiant kuo sklandžiau ir greičiau jas išspręsti.

Didelė bendruomenė

Bendradarbiaudami su portalo komanda, jūsų verslas taps didelės bendruomenės dalimi. Nauji klientai, tiekėjai, kiti verslai – pasiekiami vos už keleto paspaudimų! Negana to, galėsite dalyvauti kiekvieną mėnesį organizuojamuose „Programa statybai“ virtualiuose susitikimuose, kur turėsite galimybę tik dar smarkiau plėsti savo ryšius!Vieta jūsų reklamai

Tapkite pasiekiamiausiais portalo paslaugų teikėjais!